Україна обіграла Румунію, але не вийшла на Євро-2024 з гандболу: турнірна таблиця

Україна обіграла Румунію, але не вийшла на Євро-2024 з гандболу: турнірна таблиця

Україна обіграла Румунію, але не вийшла на Євро-2024 з гандболу: турнірна таблиця
. Збірна України з гандболу. Фото: ФГУ

Українці закінчили відбір на останньому місці.

Збірна України з гандболу завершила виступи у відборі на чемпіонаті Європи. У заключному турі відбору українці перемогли Румунію, але цей результат не дозволив їм вийти на континентальну першість.

Україна підходила до грі проти румунів після поразки від Фарер. Цей результат ускладнив шанси "синьо-жовтих" на вихід на чемпіонат Європи: потрібна була розгромна перемога над Румунією у заключному турі.

Читайте також: Збірна України з гандболу зберігає шанси на вихід на чемпіонат Європи-2024: що для цього потрібно

До гри проти румунської збірної Україна підходила зі зміною у тренерському штабі. У день гри проти румунів федерація гандболу України повідомила про нового тренера - у відставку пішов В'ячеслав Лочман, тоді як команду на останній матч мав очолити його помічник Вадим Бражник.

Для виконання завдання мінімум Україні потрібно було щонайменше обігрувати Румунію з різницею у вісім м'ячів - саме з таким результатом "синьо-жовті" поступилися у першій зустрічі. Проте перша половина зустрічі закінчилася мінімальною поразкою українців: за рівної гри впродовж першого тайму "синьо-жовті" пропустили суперника.

Після перерви Україна вийшла вперед та мала час у перевагу в три-чотири м'ячі над Румунією, яку навіть вдалося розвинути до +6. Проте здобути перемогу з необхідною різницею +8 українці не змогли.

Заключний матч відбору збірна України закінчила перемогою - 31:26 . Однак цей результат не дозволив команді вийти на чемпіонат Європи.

Кваліфікація Євро-2024. 6-й тур

Україна - Румунія 31:26 (12:13)

Попри перемогу, Україна залишилася на останньому місці групи: в очних зустрічах "мінітурніру" між Румунією та Фарерами "синьо-жовті", попри рівність очок, мали гіршу різницю м'ячів. А ось румунці втримали друге місце, яке дає пряму перепустку на чемпіонат Європи.

Група 4. Турнірна таблиця

  1. Австрія — 12 очок (6 матчів), +21
  2. Румунія — 4 (6), 0
  3. Фарерські острови — 4 (6), -5
  4. Україна — 4 (6), -16

Уп'яте за останні шість відборів не вийшли на чемпіонат Європи - 2012, 2014, 2016, 2018 роки перед цим. На попередньому Євро українці програли всі три матчі попереднього раунду.

На початок