Марта Костюк у двогодинному матчі вилетіла з турніру WTA 1000 в Мадриді

Марта Костюк у двогодинному матчі вилетіла з турніру WTA 1000 в Мадриді

Марта Костюк у двогодинному матчі вилетіла з турніру WTA 1000 в Мадриді
. Марта Костюк. Фото: Jimmie48

Змагання в Іспанії покинула третя з п'яти українок.

Марта Костюк закінчила виступи на турнірі серії WTA 1000 у Мадриді. Друга ракетка України вилетіла зі змагань за підсумками другого раунду.

Досі другий раунд залишався рекордом Костюк на змаганнях WTA 1000, зокрема в Мадриді, Індіан-Веллсі та Маямі. Вже в поточному сезоні українка вилетіла в другому колі Дубаї, програвши олімпійській чемпіонці Белінді Бенчич.

Після встановлення нового особистого рекорду в рейтингу WTA — українка вийшла на 36-ту сходинку — Костюк стартувала в Мадриді з другого раунду. Суперницею Марти стала колумбійка Каміла Осоріо, з якою вона зустрічалася вперше.

Вигравши перший сет за 43 хвилини завдяки єдиному брейку, Костюк повела в матчі. Свій перший брейк Осоріо оформила в другій партії, яку закрила із сетболу на подачі суперниці.

Заключний сет приніс Осоріо ще один брейк. Колумбійка вийшла на два матчболи у восьмому геймі на подачі Марти — українка їх відіграла. Проте вже в наступному геймі Каміла подала на зустріч з першої спроби та встановила фінальний рахунок після 2:16 години на корті.

WTA 1000. Мадрид. 1/32 фіналу

Марта Костюк (Україна, 32) — Каміла Осоріо (Колумбія) — 1:2 (6:3, 4:6, 3:6)

Що відомо

  • Костюк не вдалося вперше в кар'єрі пройти до третього раунду змагань WTA 1000. Другого кола вона діставалася на шести турнірах престижної серії.
  • Третя з п'яти українок закінчили виступи в Мадриді. Раніше змагання також покинули Еліна Світоліна й Даяна Ястремська.
  • У четвер, 27 квітня, свій матч другого раунду в Мадриді проведе перша ракетка України Ангеліна Калініна. Її суперницею стане єгиптянка Маяр Шериф.
  • Виступи в Іспанії продовжує й Леся Цуренко, яка 28 квітня гратиме з 25-ю сіяною швейцаркою Жил Тейхманн у другому колі.
На початок