"Баварія" призначила рекордний штраф в історії клубу для Садіо Мане за бійку з Лероєм Сане

"Баварія". Фото: AP Photos

За інцидент, який стався після розгромної поразки у Лізі чемпіонів.

Мюнхенська "Баварія" оштрафувала Садіо Мане за бійку з партнером по команді – Лероєм Сане. Про це повідомляє Sport Bild.

Інцидент між сенегальцем Садіо Мане та німцем Лероєм Сане стався після першого матчу у чвертьфіналі Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті". У цьому поєдинку сенегалець вийшов на заміну на 69-й хвилині, а німець зіграв повний матч.

"Баварія" програла у Манчестері з рахунком 0:3, а після поразки у Мане та Сане виник конфлікт у роздягальні. У результаті, Садіо вдарив Лероя та пропустив наступну гру команди у Бундеслізі за рішенням клубу, а його партнер вийшов на матч з "Гоффенгаймом" (1:1) із синцем на обличчі.

Окрім дисциплінарних санкцій, керівництво "Баварії" наклало на Садіо Мане штраф у розмірі 350 тисяч євро. За інформацією німецього видання Bild, це найбільше стагнення в історії мюнхенського клубу.

"Баварія" також розглядала штраф у розмірі заробітної плати футболіста за місяць – близько двох мільйонів євро. Однак керівництво клубу відмовилось від цієї ідеї після того, як Лерой Сане висловився за пом'ягшення санкції проти Мане. Перед другою грою мюнхенців у Лізі чемпіонів тренер "Баварії" Томас Тухель також розповів, що конфлікт між Сане та Мане закритий.

Хто такий Садіо Мане

• Садіо Мане – 31-річний нападник "Баварії" та збірної Сенегалу.
  • До "Баварії" приєднався в літнє трансферне вікно 2022 року. З того моменту провів у складі німецької команди 32 матчі у всіх турнірах. На його рахунку 11 голів та п'ять асистів.
  • Попереднім клубом Мане був "Ліверпуль", за який сенегалець грав з 2016 року. За "мерсисайдців" Садіо зіграв 269 матчів у всіх турнірах, в яких забив 120 м'ячів та віддав 48 результативних передач.
  • У складі "Ліверпуля" Садіо Мане виграв Лігу чемпіонів (2018/19) та став чемпіоном Англії у 2020 році. Окрім цього, у сезоні 2018/19 нападник став найкращим бомбардиром АПЛ, забивши 22 голи.

"Баварія" в сезоні 2022/23: що відомо

• Навесні "Баварія" змінила головного тренера: посаду Юліана Нагельсманна обійняв інший німецький спеціаліст Томас Тухель.
  • На початку квітня мюнхенці вилетіли з Кубка Німеччини після поразки від "Фрайбурга".
  • У чемпіонаті Німеччини після 28 турів підопічні Тухеля посідають перше місце. "Боруссію" Дортмунд на другій сходинці вони випереджають на два очки.