Визначилися перші півфіналісти Ліги чемпіонів: результати чвертьфіналів

"Наполі" - "Мілан". Фото: AP Photos

Хто пройшов до наступного раунду єврокубку.

У Лізі чемпіонів визначилися перші півфіналісти сезону 2022/23. Ними стали "Реал" та "Мілан", які вибили з турніру "Челсі" та "Наполі" відповідно.

За підсумками перших чвертьфінальних матчів "Реал" та "Мілан" здобули собі перевагу над суперниками. Мадридці обіграли "Челсі" з рахунком 2:0, а ось "россонері" з мінімальним рахунком перемогли "Наполі".

У другому поєдинку "Реал" обіграв "Челсі" на "Стамфорд Бридж" з ідентичним рахунком 2:0. Обидва м'ячі мадридці забили після перерви: на 58-й хвилині рахунок відкрив Родріго, а на 80-й бразилець оформив дубль.

Участь у матчі-відповіді взяв один з двох українців у заявці. Михайло Мудрик вийшов на заміну у складі "Челсі" на 67-й хвилині, однак результативними діями не відзначився. Ще один український футболіст Андрій Лунін залишився у запасі "Реала".

"Челсі" - "Реал" 0:2 (перший матч - 0:2)

Голи: Родріго, 58, 80

У паралельному матчі "Мілан" пройшов "Наполі" завдяки нічийному результату 1:1.

Ключові моменти матчу "Наполі" - "Мілан" відбулися у першому таймі. Спершу арбітр зустрічі Шимон Марциняк поставив пенальті за фол на Рафаелу Леау, який не реалізував Олів'є Жиру. А згодом бригада арбітрів не помітила порушення правил Леау на нападнику Маттео Політано.

"Мілан" все ж відкрив рахунок у матчі проти "Наполі" у першому таймі. Той-таки Леау зробив солопрохід зі своєї половини поля, пройшовши трьох гравців, після чого віддав пас на Олів'є Жиру, який пробив у порожні ворота.

"Наполі" мав можливість зрівняти рахунок. Наприкінці другого тайму неаполітанці все ж заробив пенальті, однак Хвіча Кварацхелія не реалізував пенальті - воротар Майк Меньян відбив удар. У компенсований час Віктор Осімхен зрівняв рахунок, але перевести гру в овертайм неаполітанцям не вдалося.

"Наполі" - "Мілан" 1:1 (перший матч 0:1)

Гол: Осімхен, 90+3 - Жиру, 43

Таким чином, у півфінал пройшли "Реал" та "Мілан". Їхні суперники визначаться у середу, 19 квітня, у заключних чвертьфінальних поєдинках "Баварія" - "Ман Сіті" та "Інтер" - "Бенфіка".