Михайло Мудрик зіграв пів тайму у матчі-відповіді чвертьфіналу ЛЧ, "Реал" вибив "Челсі" з турніру

Михайло Мудрик. Фото: Getty Images

Команди українських футболістів визначили півфіналіста єврокубка.

У Лізі чемпіонів відбулись матчі-відповіді чвертьфіналу. Одним з них став поєдинок "Челсі" та "Реала" у Лондоні, команд українців Михайла Мудрика та Андрія Луніна.

У першій грі цих команд у чвертьфіналі єврокубка Мудрик та Лунін потрапили до заявки на гру, однак залишились у запасі. Після цього "Челсі" та "Реал" провели поєдинки внутрішнього чемпіонату. За "Вершкових" проти "Кадіса" (2:0) зіграв основний голкіпер команди – Тібо Куртуа.

Натомість Михайло Мудрик у чемпіонаті Англії вийшов у старті "Челсі" на матч проти "Брайтона" (1:2). Ба більше, український футболіст лондонців провів за команду перший повний матч та віддав другу результативну передачу.

У матчі "Челсі" та "Реала" та "Стамфорд Бридж" Михайло Мудрик та Андрій Лунін знову залишилися у запасі. У другому таймі Френк Лампард все ж випустив українця на поле.

Михайло Мудрик увійшов у гру на 67-й хвилині матчу – українець замінив на полі Марка Кукурелью. На той момент попереду у рахунку був "Реал", який забив на 58-й хвилині.

У матчі проти "Реала" Мудрик провів на полі 25 хвилин. За цей час український футболіст торкнувся м'яча 10 разів. Михайло виконав чотири паси, усі – точні. Атакувальний гравець лондонців наніс по воротам суперника два удари, однак відзначитись результативними діями у грі проти "Реала" не зміг.

Наприкінці матчу Мудрик не використав вихід один на один, пробивши неточно у ближній кут, але згодом арбітр зафіксував в українця офсайд. Також Михайло на 90-й хвилині отримав жовту картку за грубий фол проти суперника.

Зрештою, "Челсі" зазнав поразки з рахунком 0:2 та покинув нинішній розіграш Ліги чемпіонів. Андрій Лунін весь матч провів на лаві для запасних.

"Челсі" — "Реал" 0:2

Гол: Родріго, 58, 80

Андрій Лунін та Михайло Мудрик: що відомо

• У сезоні 2021/22 Лунін став чемпіоном Іспанії та виграв Лігу чемпіонів у складі команди Карло Анчелотті.
  • У поточному сезоні Лунін зіграв в 11 матчах "Реала" у всіх турнірах. У Лізі чемпіонів він дебютував за клуб у матчі групового раунду з "Шахтарем" (2:1).
  • Мудрик перейшов у "Челсі" в зимове трансферне вікно, за нього заплатили одразу 70 мільйонів євро. З бонусами сума трансферу може досягти 100 мільйонів євро.
  • У всіх турнірах Михайло провів 12 матчів за "Челсі", віддав дві результативні передачі.