Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Михайло Мудрик віддав другу результативну передачу та уперше провів повний матч за "Челсі"

. Михайло Мудрик у грі за "Челсі", фото: GETTY IMAGES

Це не допомогло команді набрати очки.

22-річний український футболіст Михайло Мудрик вийшов у стартовому матчі "Челсі" на гру проти "Брайтона" в рамках чемпіонату Англії та провів усі 90 хвилин на полі.

В останніх чотирьох матчах "Челсі" Мудрик не виходив в основі, а сумарно провів на полі лише 34 хвилини (двічі виходив на заміну). У грі проти "Брайтона" тренер "Челсі" Френк Лампард випустив українця на лівий фланг атаки.

В основному, Мудрик діяв саме на лівому фланзі, але не лише в атаці, а й у захисті. У підсумку, Михайло Мудрик відіграв усі 90 хвилин у матчі, його не замінили по ходу гру. Для українця – це перший повний матч у кар'єрі за "Челсі".

Як зіграв Мудрик проти Брайтона

• На перших хвилинах Мудрик наніс неточний удар по воротах, а на 14-й хвилині став автором результативної передачі. Михайло протягнув м'яч з лівого флангу в центр, віддав пас на Конора Галлагера: той пробив з-за меж штрафного, м'яч після рикошету опинився у воротах.
  • Цей асист став другим для Мудрика з моменту переходу в "Челсі". За показником асистів він є одним з лідерів команди в чемпіонаті Англії.
  • У другому таймі Михайло наніс один небезпечний удар з меж штрафного, а також кілька разів намагався загострити біля воріт суперника. Уже в компенсований час Мудрик пробив з далекої дистанції – трохи вище воріт.
  • Усього за гру Мудрик зробив 33 дотики до м'яча, віддав 11 точних передач (17 усього), тричі пробивав по воротах і тричі йшов у дриблінг (лише одного разу успішно).

Саму гру "Челсі" програло з рахунком 1:2. Ще у першому таймі "Брайтон" зрівняв рахунок, а в другому – вийшов уперед. За матч "Брайтон" наніс 25 ударів по воротах суперника, у "Челсі" – 8 ударів (три з них від Мудрика).

Безвиграшна серія "Челсі" в усіх турнірах продовжилася до шести матчів. Команда з Лондона продовжує йти на 11-му місці в турнірній таблиці АПЛ.

Михайло Мудрик у "Челсі": що відомо

• Мудрик перейшов у "Челсі" в зимове трансферне вікно, за нього заплатили одразу 70 мільйонів євро. З бонусами сума трансферу може досягти 100 мільйонів євро.
  • У всіх турнірах українець провів 11 матчів за "Челсі", віддав дві результативні передачі.
  • Михайло уперше провів усі 90 хвилин на полі в одному матчі, до того – 424 хвилини загалом за "Челсі".
Читайте більше: "Деякі гравці ще замолоді". Френк Лампард розповів, на кого з конкурентів Мудрика покладатиметься в плей-оф ЛЧ