Україна програла Чехії у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг: що це означає

Україна програла Чехії у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг: що це означає

Україна програла Чехії у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг: що це означає
. Марта Костюк, фото: ITF

Результати вирішальних одиночних матчів Марти Костюк та Катаріни Завацької.

Жіноча збірна України з тенісу поступилася Чехії у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг. Доля протистояння вирішилася в чотирьох матчах.

У перший день матчів у Туреччині українські тенісистки програли обидва своїх одиночних матчі: Марта Костюк поступилася Маркеті Вондроушовій, Катаріна Завацька — 12-й ракетці світу Барборі Крейчиковій.

Переможниці протистояння до трьох перемог визначалися у другий день, програму якого також розпочинали два одиночних матчі Костюк і Завацької.

Якби українкам вдалося відіграти дві програні зустрічі, на корт у п'ятому матчі виходив би тандем Людмили Кіченок та Даяни Ястремської. Утім, все визначив четвертий матч протистояння, другий у кваліфікації для Завацької.

Як пройшов другий день матчів

Марта Костюк вже після першого сету поступалася найрейтинговішій гравчині чеської збірної Крейчиковій — 3:6.

Проте вже в другій партії Марта розгромила суперницю 6:1. А згодом і тріумфувала у вирішальному сеті завдяки двом виграним геймам на подачі суперниці після двох годин на корті.

Завацька у своєму матчі проти Вондроушової вже на старті оформила два брейки. Але дозволила дев'ятій ракетці Чехії взяти три наступних гейми на власній подачі, програвши партію 3:6.

З двома брейками Вондроушова довела сет до рахунку 5:4. Після чого подала "під нуль" та безпечила Чехії дострокову перемогу в протистоянні.

  • Марта Костюк (Україна) — Барбора Крейчиков (Чехія) — 2:1 (3:6, 6:1, 6:4)
  • Катаріна Завацька (Україна) — Маркета Вондроушова (Чехія) — 0:2 (3:6, 4:6)

Рахунок у протистоянні — 1:3.

Що означає поразка України у кваліфікації

  • "Синьо-жовті" зіграють у плей-оф сезону-2023. У разі перемоги збірна України повернеться до виступів у кваліфікації наступного сезону.
  • Чехія вийшла до фінальної частини Кубка Біллі Джин Кінг. У листопаді команда претендуватиме на свій 12-й чемпіонський титул турніру.
На початок