Міжнародна асоціація серфінгу продовжила санкції проти Росії

Міжнародна асоціація серфінгу продовжила санкції проти Росії

Міжнародна асоціація серфінгу продовжила санкції проти Росії
AP Photos

Білорусь до членів організації не входить.

Міжнародна асоціація серфінгу (ISA) продовжила санкції проти Росії через повномасштабну війну в Україні. Про це з посиланням на заяву організації повідомляє Inside the Games.

ISA вперше відреагувала на події в Україні в лютому минулого року. Тоді керівна асоціація відмовилася проводити свої змагання в РФ та відсторонила місцеву збірну.

Білорусь, що сприяє російському вторгненню до України, не є членом ISA й відтак не могла бути відстороненою.

У новій заяві ISA йдеться, що усунення росіян продовжили відповідно до оновлених рекомендацій Міжнародного олімпійського комітету. В серфінгу не передбачено індивідуальних змагань незалежно від національних федерацій (в даному випадку — Росії), тож окремі спортсмени не матимуть змоги повернутися на умовах нейтралітету.

"Ці рішення є результатом суворого засудження асоціацією вторгнення російської влади до України — війни, що триває вже понад рік", — наголошують в Асоціації.

"ISA продовжує висловлювати солідарність з народом та серфінгістами України".

Серфінг вперше увійшов до програми літньої Олімпіади у Токіо. Два комплекти нагород з цього виду спорту розігруватимуть і наступного року в Парижі.

Повернення РФ до спорту: останні новини

  • Легка атлетика не повернула росіян та білорусів до змагань.
  • Після публікації нових рекомендацій МОК росіян та білорусів повернули до змагань у чотирьох олімпійських видах спорту: тріатлоні, боротьбі, тхеквондо й настільному тенісі.
  • Згідно з рекомендаціями, спортсмени з паспортами РФ та Білорусі зможуть повернутися до змагань лише на умовах нейтралітету. Також вони мусять не підтримувати російське вторгнення до України.
  • У відповідь на оновлену позицію МОК в Україні урядовим рішенням заборонили збірним змагатися на одних турнірах з росіянами й білорусами. В іншому разі командам загрожує відкликання зі стартів, а федераціям — позбавлення статусу національних.
На початок