Результати перших чвертьфіналів Ліги чемпіонів: хто став переможцем

. AP Photos

Першої поразки на турнірі зазнала "Баварія".

У Лізі чемпіонів УЄФА з футболу стартували матчі 1/4 фіналу. Перші два матчі цього раунду відбулися у вівторок, 11 квітня, в Португалії та Англії.

У Лісабоні місцева "Бенфіка" приймала італійський "Інтер", що напередодні залишив поза турніром інший португальский клуб, "Порту". Самі ж лісабонці за сумою двох матчів розгромили на старті плей-оф бельгійський "Брюгге" (7:1).

Другий чвертьфінал ігрового дня приймав Манчестер, де відбулася зустріч двох досі непереможених у Лізі чемпіонів клубів — "Манчестер Сіті" та "Баварії". Ба більше, мюнхенці досі пропускали у євротурнірі лише від однієї команди — чеської "Вікторії" (4:2) в четвертому турі.

Як пройшли матчі

Втретє у Лізі чемпіонів 2022/23 "Баварія" пропустила в першому таймі на "Етіхаді". На 27-й хвилині рахунок на користь "Сіті" відкрив півзахисник Родрі — його удар у "дев'ятку" не залишив шансів для воротаря гостей Яна Зоммера.

Команди продовжували створювати небезпеку біля воріт суперників. У "Баварії" виникали в моменті в колишнього "Містянина" Лероя Зане, натомість Зоммер був змушений вступати в гру після гострого удару Рубена Діаша.

На 70-й хвилині Бернарду Сілва, автор першого асисту в матчі, забив вже самостійно. А ще за сім хвилин Ерлінґ Голанд, забутий захисниками у карній зоні, остаточно оформив розгром титулованих гостей — 3:0!

"Баварія" зазнає першої поразки в сезоні Ліги чемпіонів. У Мюнхені за тиждень команді Томаса Тухеля доведеться відігравати різницю у три м'ячі.

"Манчестер Сіті" — "Баварія" 3:0

Голи: Родрі, 27, Сілва, 70, Голанд, 77

Натомість у Португалії глядачі чекали на гол до другої 45-хвилинки. Хавбек Ніколо Барелла головою замкнув навіс від партнера — 1:0.

У другому таймі "Бенфіка" мала нагоду зрівняти рахунок. Проте спільними намаганнями гравці господарів не зуміли проштовхнути м'яча у майже порожні ворота.

Натомість "Інтер" відзначився вдруге — Ромелу Лукаку реалізував пенальті, призначений наприкінці зустрічі. На домашній матч до Італії "нерадзуррі" везуть фору у два голи.

"Бенфіка" — "Інтер" 0:2

Гол: Барелла, 51, Лукаку, 82

• Матчі-відповіді між суперниками відбудуться 19 квітня.
  • Плей-оф Ліги чемпіонів у середу, 12-го числа, продовжиться матчами "Мілан" — "Наполі" та "Реал" — "Челсі".
  • До півфіналу турніру вийде клуб одного українця. За "Реал" виступає воротар національної збірної Андрій Лунін, за "Челсі" — український рекордсмен за трансферною вартістю Михайло Мудрик.