WBA встановила офіційний дедлайн для погодження бою Усика та Ф'юрі

WBA встановила офіційний дедлайн для погодження бою Усика та Ф'юрі

WBA встановила офіційний дедлайн для погодження бою Усика та Ф'юрі
AP

В іншому разі українця зобов'яжуть боксувати з обов'язковим претендентом.

Всесвітня боксерська асоціація (WBA) призначила крайній термін для досягнення домовленості між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі щодо проведення бою за абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.

Переговори між Усиком і Ф'юрі, що на двох володіють чотирма основними титулами в дивізіоні, тривають від минулого року. Представники двох боксерів досі не узгодили остаточної дати проведення бою, що попередньо має відбутися на лондонській арені "Вемблі".

Менеджер українця Егіс Клімас раніше заявив, що сторона Усика готова відмовитися від поєдинку з Ф'юрі, якщо не вдасться узгодити його проведення 29 квітня. Тоді в таборі Олександра будуть готові переключитися на проведення обов'язкового захисту поясу WBA проти іншого британця Даніеля Дюбуа.

З офіційною позицію тепер виступили у самій асоціації. На своїй сторінці у Twitter президент WBA Жилберто Мендоса оголосив, що у сторін є час надати контракти на проведення поєдинку до 1 квітня.

В іншому разі WBA відмовиться від відтермінування обов'язкового бою між Усиком та Дюбуа. Відтак бій українця з Ф'юрі, навіть у разі його погодження пізніше, втратить статус поєдинку за абсолютного чемпіона — за відмову боксувати проти Дюбуа українця позбавлять поясу організації.

Усик проти Ф'юрі: що відомо

  • Українець у березні погодився на нерівний розподіл грошей від бою з британцем. Згідно з новою угодою, Ф'юрі отримає 70 відсотків від гонорару, Усик — тільки 30.
  • Ф'юрі також пропонував своєму потенційну супернику відмовитися від опції реваншу в майбутньому контракті на поєдинок. Зі свого боку, Усик заявив, що прописати можливість реваншу раніше пропонували саме з боку британця.
  • Переможець бою Усика та Ф'юрі стане першим в історії чемпіоном світу в надважкій ваговій категорії, що об'єднає одразу чотири основних титули у дивізіоні.
На початок