Футзал: чемпіонат Європи серед жінок
Футзал: чемпіонат Європи серед жінок
"Історична гра". Тренер збірної України Шайтанов - про перший вихід у фінал чемпіонату Європи з футзалу

"Історична гра". Тренер збірної України Шайтанов - про перший вихід у фінал чемпіонату Європи з футзалу

Ексклюзивно
"Історична гра". Тренер збірної України Шайтанов - про перший вихід у фінал чемпіонату Європи з футзалу
. Фото: АФУ

Флешкоментар Олега Шайтанова після півфіналу Євро-2023 з футзалу.

Збірна України з футзалу серед жінок уперше в історії вийшла до фіналу чемпіонату Європи. У півфінальному матчі Євро-2023 українки обіграли господарок турніру, збірну Угорщини. На чужому полі, "синьо-жовті" забили по одному голу у кожному з таймів та перемогли угорок з рахунком 2:1.

Читайте також: Україна уперше в історії вийшла у фінал Євро з футзалу серед жінок

Після півфінального матчу на Євро-2023 з футзалу головний тренер збірної України Олег Шайтанов дав флешкоментар для офіційних трансляторів турніру. Очільник української команди розповів про емоції після перемоги над Угорщиною та історичний вихід у фінал чемпіонату Європи.

  • Про перший вихід у фінал Євро з футболу
"Це неймовірні відчуття, коли команда виходить у фінал чемпіонату Європи. Для нашої команди - це історична гра. Ті емоції, які дівчата переживуть у фіналі, вони неймовірні - для цього треба було жити, для цього треба було тренуватися, плакати, відходити від травм. Дійсно це фінал, остання гра чемпіонату Європи - для цього треба жити і грати у футзал".
  • Про власні емоції після гри з Угорщиною

"Якщо сказати особисто, то 20 років тому назад я зі сльозами на очах відчував, що не буду більше грати у фіналі - коли ми з чоловіками програли Італії (0:1). Але 20 років пройшло, дівчата мають інше бачення, тому дякую дівчатам, що у мене буде можливість грати третій фінал чемпіонату Європи".

  • Про налаштування перед півфіналом

"Я казав перед грою, що вона буде важкою, у нас ігри з Угорщиною непрості. Безумовно, це підтримка трибун - велике бажання Угорщини. Можливо, нам щось не вдалося сьогодні зробити, деякі речі, але я дуже задоволений результатом".

  • Про очікування щодо фіналу

"Нам важко даються ігри з Португалією та Іспанією. Та я вважаю, що розуміємо, це остання гра, ми викладемося на максимум. Спробуємо цю гру зіграти так, щоб пам'ятати її на все життя".

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор чемпіонату Європи з футзалу. Прямі трансляції матчів жіночого Євро-2023 з футзалу дивіться тут.

Що далі на Євро-2023 з футзалу

  • Неділя, 19 березня. 18:00 – Угорщина - Португалія
  • Неділя, 19 березня. 21:00 – Україна - Іспанія
На початок