Аннамарі Данча здобула "срібло" на етапі Кубка Європи зі сноубордингу в Швейцарії

Аннамарі Данча здобула "срібло" на етапі Кубка Європи зі сноубордингу в Швейцарії

Аннамарі Данча здобула "срібло" на етапі Кубка Європи зі сноубордингу в Швейцарії
. Фото: Miha Matavz

Сноубордистка завоювала шосту нагороду в сезоні.

Українська сноубордистка Аннамарі Данча здобула срібну нагороду у паралельному слаломі. Сталося це на етапі Кубка Європи у швейцарському Давосі.

Етап у Швейцарії став другим для Данчі після завершення чемпіонату світу зі сноубордингу у Бакуріані, де українка показала другий найкращий результат у кар'єрі на ЧС у паралельному слаломі. Змаганням у Давосі передував етап у Закопаному, який Аннамарі завершила з двома срібними нагородами у паралельному гігантському слаломі.

У перший день змагань у Давосі Аннамарі Данча була дискваліфікована у паралельному слаломі. Однак у неділю, 12 березня, сноубордистка показала другий найкращий результат, поступившись у фіналі швейцарці Ларіссі Гассер на 52 бали.

Друге місце у Давосі стало для Данчі четвертим "сріблом" на рівні Кубка Європи у поточному сезоні. Загалом українка здобула шість нагород: ще по одній золотій та бронзовій медалі.

Усі медалі Аннамарі Данчі у сезоні Кубка Європи

  • "золото": Зімонгьое (Австрія) - паралельний гігантський слалом
  • "срібло": Зімонгьое (Австрія); дві медалі у Закопаному (Польща) - паралельний гігантський слалом, Давос (Швейцарія) - паралельний слалом
  • "бронза": Аллеге (Італія) - паралельний слалом

Результат на етапі у Швейцарії дозволив Аннамарі закріпитись на другому місці у загальному заліку Кубка Європи. Перед фінальним етапом сезону, який відбудеться в Італії 18-19 березня, Данча поступається лідерці Жасмін Коратті на 79 очок.

Кубок Європи, етап у Давосі. Паралельний слалом. Жінки

  1. Ларісса Гассер (Швейцарія) - 260.00
  2. Аннамарі Данча (Україна) - 208.00
  3. Жасмін Коратті (Італія) - 156.00

У другий день змагань у паралельному слаломі змагались ще три українки: Віта Боднарюк, Елеонора Павлюк та Надія Гапатин. Подолати кваліфікацію змогла Боднарюк, яка фінішувала 11-ю.

Серед чоловіків найкращий результат на етапі у Давосі показав Михайло Харук, який кваліфікувався з третім найкращим результатом, але у підсумку став 10-м.

Хто така Аннамарі Данча

  • 32-річна українська сноубордистка, що представляє Закарпатську область.
  • Срібна призерка чемпіонату світу 2019 року в паралельному слаломі.
  • Учасниця чотирьох Олімпійських ігор (2010, 2014, 2018, 2022). Її найкращий результат на Іграх – 16-те місце в паралельному слаломі-гіганті у 2010 році. На попередній Олімпіаді в Пекіні вона стала 26-ю в цій же дисципліні.
На початок