Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Антон Дудченко - 16-й у чоловічому масстарті на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді: результат

Антон Дудченко - 16-й у чоловічому масстарті на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді: результат

Антон Дудченко - 16-й у чоловічому масстарті на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді: результат
AP Photos

Остання гонка восьмого етапу Кубка світу.

Передостанній етап Кубка світу в Естерсунді закінчився масстартами. Після жіночої гонки, відбулася чоловіча, участь у якій взяв українець Антон Дудченко.

Дудченко відібрався у масстарт завдяки виступу в індивідуальній гонці - посів 12-е місце, що стало для нього другим найкращим результатом у кар'єрі на рівні Кубка світу. І втретє виступив у гонці з масовим стартом: перед цим біатлоніст пробіг її на чемпіонаті світу в Обергофі, посівши 25-е місце.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт.

В Естерсунді Дудченко мав можливість суттєво покращити свій особистий результат. За підсумками двох вогневих рубежів українець йшов на 11-й позиції: жодної хиби на стрільбі та 18-секундне відставання від проміжного лідера - норвежця Ветле Шостада Крістіансена.

Дудченко не зміг втриматися у боротьбі за топ-10. На третій стрільбі біатлоніст пішов на штрафне коло, з якого вийшов на 18-й позиції та відставанням у 54 секунди над норвежцем Крістіансеном.

Хиба на третій стрільбі виявилася для Дудченка єдиною у масстарті. На останньому вогневому рубежі українець знову закрив усі п'ять мішеней та вийшов на 14-й позиції.

На останньому колі Дудченко програв дві позиції та фінішував 16-м, пропустивши вперед шведа Мартіна Понсілуому та німця Давіда Зобеля. Переможцем гонки став норвежець Ветле Шостад Крістіансен, який на дев'ять секунд випередив Йоганнеса Дале.

Кубок світу. Естерсунд (Швеція). Масстарт - чоловіки

  1. Ветле Шостад Крістіансен (Норвегія, 0+0+0+0) 35:17.0
  2. Йоганнес Дале (Норвегія, 0+0+0+1) +9.1
  3. Ерік Перро (Франція, 0+1+0+0) +12.3
  4. Міхал Крчмар (Чехія, 0+0+0+1) +16.2
  5. Себастьян Шталдер (Швейцарія, 1+0+0+0) +17.7
  6. Александр Ф'єльд Андерсен (Норвегія, 0+1+0+0) +28.1

...

  • 16. Антон Дудченко (Україна, 0+0+1+0) +1:15.4

Дудченку вдалося на етапі в Естерсунді показати два з трьох топрезультатів у кар'єрі. Найкращим залишається п'яте місце в індивідуальній гонці на Кубку світу в Антгольці у сезоні 2020/21.

Топ-3 найкращих результатів у кар'єрі Антона Дудченка на Кубку світу

  • п'яте місце: індивідуальна гонка (Антгольц) - 2021 рік
  • 12-е місце: індивідуальна гонка (Естерсунд) - 2023 рік
  • 16-е місце: масстарт (Естерсунд) - 2023 рік
На початок