Біатлон: Кубок IBU
Біатлон: Кубок IBU
Україна - восьма в естафеті юнаків на юніорському чемпіонаті світу з біатлону: результат

Україна - восьма в естафеті юнаків на юніорському чемпіонаті світу з біатлону: результат

Україна - восьма в естафеті юнаків на юніорському чемпіонаті світу з біатлону: результат
Pavlo Zarovetskyi / biathlon.com.ua

Трійку "синьо-жовтих" склали Єгор Макаренко, Богдан Борковський та Михайло Хміль.

У казахстанському Щучинську триває юніорський чемпіонат світу з біатлону. У четвертий змагальний день на турнірі відбулися дві юнацькі естафети.

Перший старт вівторка, 7 березня, дівоча збірна України закінчила на четвертому місці. За показником швидкострільності команда Олени Городної, Ксенії Приходько та Олександри Меркушиної була найкращою в гонці.

Читайте також: Україна фінішувала четвертою в естафеті серед дівчат на юніорському чемпіонаті світу з біатлону: результат

В естафеті серед юнаків збірну представляла трійка Єгора Макаренка, Богдана Борковського та Михайла Хміля. Кожен з трьох етапів тривав 7.5 кілометра та передбачав по два вогневих рубежі для учасників.

На стартовій "лежці" Єгор Макаренко заробив коло штрафу та повернувся на дистанцію на проміжному 19-му місці. До першої передачі естафети біатлоніст надолужив три позиції.

Зі свого боку, Богдан Борковський використав три запасних патрони на своєму першому вогневому рубежі. "Стійку" 18-річний українець відпрацював з нулем та завершував свій етап вже у першій десятці, на заключному колі випередивши біатлоністів з Польщі та Словаччини.

Близьким до другого кола штрафу для України був і Михайло Хміль. На першому вогневому рубежі той використав три запасних патрони та вийшов 11-м.

Заключні кола Хміль подолав лише з однією похибкою на другій стрільбі. На останньому відрізку дистанції українець повернувся до топ-10, а згодом і фінішував на підсумковому восьмому місці.

Юніорський ЧС-2023. Естафета, юнаки

  1. Чехія (0+3) 1:06.51.7 години
  2. Німеччина (2+12) +21.3
  3. Норвегія (4+14) +1:26.0
  4. Фінляндія (2+10) +2:13.0
  5. Італія (1+9) +2:15.2
  6. Естонія (0+14) +2:41.2

...

  • 8. Україна (1+11) +4:09.1
На початок