Легка атлетика: чемпіонат Європи
Легка атлетика: чемпіонат Європи
Іспанський бігун зазнав надважкого падіння у фіналі Євро-2023: в якому він стані

Іспанський бігун зазнав надважкого падіння у фіналі Євро-2023: в якому він стані

Іспанський бігун зазнав надважкого падіння у фіналі Євро-2023: в якому він стані
. AP Photos

Межі треку 22-річний Енріке Льопіс покидав на ношах.

Іспанський легкоатлет Ерніке Льопіс зазнав важкого падіння на чемпіонаті Європи в приміщенні. Інцидент відбувся у фіналі чоловічої 60-метрівки з бар'єрами.

Льопіс, бронзовий призер молодіжного Євро-2021, пройшов до фіналу дорослої континентальної першості з другим найкращим часом у кваліфікації (7.63 секунди) й третім — у півфіналі (7.58).

Вже у фінальному забігу, який виграв швейцарець Джейсон Йозеф, Льопіс претендував на одну з медалей, що стала б найбільшим здобутком у кар'єрі 22-річного бігуна. Але той перечепився за останній, п'ятий бар'єр на дистанції та зазнав болючого падіння.

  • Відео забігу з падінням:

Унаслідок падіння Льопіс зіткнувся головою з покриттям треку, після чого залишився лежати незворушно. На допомогу спортсмену поспішили лікарі, за допомогою яких той покинув межі змагальної зони на ношах, із кріпленням на шиї.

Іспанцеві надавали допомогу на треку впродовж п'яти хвилин. У цей час іспанські збірники емоційно переживали потенційно надсерйозне ушкодження свого спортсмена.

Атлетика
Суспільне Спорт

Хто такий Енріке Льопіс

  • 22-річний легкоатлет з Іспанії, що спеціалізується на 60- та 110-метрівках з бар'єрами.
  • Іспанець втретє брав участь у чемпіонаті Європи в приміщенні та вперше пройшов до фіналу. У 2019-му та 2021 роках він зупинявся на турнірі у півфіналах.
  • У 2022 році Льопіс взяв участь у чемпіонатах Європи та світу на відкритих стадіонах, де його найкращим результатом стало сьоме місце у фіналі континентальної першості в Мюнхені.

Євро-2023

  • Чоловіча 60-метрівка з бар'єрами закривала програму змагань Євро-2023 у Стамбулі. Свою дебютну перемогу на цьому рівні здобув 24-річний швейцарець Джейсон Йозеф, що посідав четверте місце на Євро-2022 в Мюнхені.
  • Україна закінчила чемпіонат Європи з чотирма нагородами різних ґатунків. Єдине "золото" збірної виборола стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.
  • Наступний чемпіонат Європи в приміщенні відбудеться у березні 2025 року. Вперше в історії його прийматиме нідерландський Апелдорн.
Читайте також: Медальний залік чемпіонату Європи-2023 з легкої атлетики у приміщенні: на якому місці Україна
На початок