Художня гімнастика: Євро-2024
Художня гімнастика: Євро-2024
Україна здобула "золото" та "бронзу" у багатоборстві на старті Гран-прі з художньої гімнастики

Україна здобула "золото" та "бронзу" у багатоборстві на старті Гран-прі з художньої гімнастики

Україна здобула "золото" та "бронзу" у багатоборстві на старті Гран-прі з художньої гімнастики
.

Українки здобули "золото" та "бронзу" на старті Гран-прі у Тарту.

Збірна України з художньої гімнастики здобула дві медалі на старті Гран-прі у естонському Тарту. У жіночому багатоборстві "золото" та "бронзу" виграли Вікторія Онопрієнко та Поліна Городнича.

Гран-прі у Естонії став для атлеток першим у сезоні. Гран-прі Тарту у 2023 році, в якому взяли участь гімнастки з 35 країн, став 28-м в історії змагань.

Загалом збірну Україну на першому турнірі сезону з художної гімнастики представляють 15 атлеток. Серед них - фіналістка Олімпійських ігор у Токіо Вікторія Онопрієнко та учасниця чемпіонату світу 2022 року у командних змаганнях Поліна Городнича.

У багатоборстві з художної гімнастики збірна України завершила перший Гран-прі сезону з двома медалями - "золотом" та "бронзою". Гімнастки змагались у чотирьох дисциплінах: обруч, м'яч, булави та стрічка.

Переможницею багатоборства стала Вікторія Онопрієнко. Попри те, що українка здобула перемогу лише у вправах з обручем, фіналістка Токіо-2020 отримала у підсумку від суддів найбільше балів (133.850) та здобула "золото".

У боротьбі за "золото" у багатоборстві Онопрієнко випередила бронзову медалістку останнього чемпіонату світу в абсолютній першості Стіляну Ніколову з Болгарії. Ще однією призеркою Гран-прі у Тарту стала інша представниця збірної України - Поліна Городнича.

Гран-прі у Тарту. Багатоборство

  1. Вікторія Онопрієнко (Україна) - 133.850
  2. Стіляна Ніколова (Болгарія) - 129.350
  3. Поліна Городнича (Україна) - 128.100

У межах Гран-прі у Тарту відбуваються також змагання у групових вправах, в яких збірна України здобула дві перемоги. Українські гімнастки стали переможницями в окремих вправах: 5 обручів та 3 стрічки/2 м'ячі.

Хто такі Вікторія Онопрієнко та Поліна Городнича

  • Вікторія Онопрієнко - 19-річна українська гімнастка з Києва. На дорослому рівні дебютувала за збірну України у 2019 році. На літніх Олімпійських іграх у Токіо вийшла до фіналу змагань та посіла 10-те місце.
  • Поліна Городнича - народилася у 2005 році в Одесі. Гімнастка у 2023 році у Тарту здобула першу нагороду на дорослому рівні. У 2022 році разом з Онопрієнко увійшла до складу збірної України у командних змаганнях на чемпіонаті світу у Софії, де посіла четверте місце.
На початок