Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Юлія Джима пропустить масстарт на чемпіонаті світу з біатлону

Юлія Джима пропустить масстарт на чемпіонаті світу з біатлону

Юлія Джима пропустить масстарт на чемпіонаті світу з біатлону
. Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Лідерка збірної України не виступить в останній гонці чемпіонату світу з біатлону.

Українська біатлоністка Юлія Джима пропустить останню гонку на чемпіонаті світу - масстарт. Про це повідомляється на сторінці Федерації біатлону України в Telegram.

Причина пропуску Джимою гонки пов'язана з її станом здоров'я. У федерації повідомили, що біатлоністка не відновилася після застуди. З метою уникнення ускладнень зі здоров'ям тренерський штаб вирішив не ставити Джиму на гонку.

Перед пропуском масстарту Юлія Джима також не вийшла на старт у жіночій естафеті, де попередньо планувалася її участь. Замість неї другий етап гонки пробігла Дар'я Блашко.

Читайте також: Україна фінішувала на 14-му місці в жіночій естафеті на ЧС з біатлону. Це найгірший результат в історії

Таким чином, для жіночої збірної України чемпіонат світу завершено. У заключний день ЧС в Обергофі на старт вийдуть лише два біатлоністи: Дмитро Підручний та Антон Дудченко відібралися до чоловічого масстарту, тоді як Артем Тищенко точно на ньому не стартуватиме: попри статус першого запасного, він відправиться у Канаду на етап Кубка IBU у Кенморі.

На чемпіонаті світу-2023 Джима була єдиною українською біатлоністкою, що фінішувала у заліковій зоні, причому зробила це в усіх трьох особистих гонках.

Результати Юлії Джими на чемпіонаті світу з біатлону

  • Спринт: 29-е місце
  • Гонка переслідування: 14-е місце
  • Індивідуальна гонка: 40-е місце

Юлія Джима на чемпіонаті світу: що відомо

  • Джима мала втретє у кар'єрі виступити у масстарті на чемпіонаті світу з біатлону. Перед цим вона змагалася у гонці в 2015 році (25-е місце), а також у 2016-му, де фінішувала шостою.
  • Саме у масстарті на ЧС-2016 Джима показала найкращий результат на світових першостях в особистих гонках. Крім цього, вона двічі фінішувала у топ-10: в переслідуванні у 2016-му (дев'яте місце) та в індивідуальній гонці у 2017-му (дев'яте місце).
  • Джима - 5-разова призерка чемпіонатів світу у жіночих естафетах: "срібло" у 2013 та 2017 роках, а також "бронзи" у 2019, 2020 та 2021-му.

Чемпіонат світу з біатлону: трансляція

Пряма трансляція усіх гонок чемпіонату світу - на сайті Суспільне Спорт та місцевих каналах Суспільного, а також частина гонок буде доступна на Радіо Промінь. Суспільне Спорт транслюватиме всі гонки на рівні чемпіонату світу з біатлону.

Дивитися біатлон онлайн можна на платформах Суспільного - ексклюзивного транслятора біатлону в Україні.

На початок