Українець Вихрист зазнав першої поразки у професійному боксі: результат поєдинку

Українець Вихрист зазнав першої поразки у професійному боксі: результат поєдинку

Українець Вихрист зазнав першої поразки у професійному боксі: результат поєдинку
. Boxing Scene

У восьмому раунді українця зупинив непереможений кубинець Леньєр Перо.

Український боксер надважкої вагової категорії Віктор Вихрист зазнав своєї першої поразки на професійному ринзі. Технічним нокаутом він поступився кубинцеві Леньєру Перо у восьмому раунді.

Для Вихриста бій проти непереможеного Перо (9-0, 6 KO) став другим за менш ніж два місяці. Лише в грудні минулого року українець здобув 11-ту поспіль перемогу, здолавши американця Франкліна Лоуренса.

В американському Сан-Антоніо Віктор був активнішим на початку свого поєдинку з Перо. Вже наприкінці треього раунду він завдав потужного бокового удару в голову кубинцеві, проте той втримався на ногах.

За підсумками семи раундів судді були готові віддати перемогу саме Вихристу. Він лідирував у записках двох арбітрів - 68-65 та 67-66. Ще один суддя був на боці Перо - 68-65.

Та вже у восьмому раунді рефері довелося достроково зупиняти поєдинок. За 45 секунд до його закінчення Перо викинув комбінацію ударів у корпус та голову Вихристу, після яких Віктор припинив захищатися та дозволив супернику довести бій до технічної перемоги. Суддя у ринзі сповістив про дострокову поразку Вихриста за 35 секунд до закінчення раунду.

Упродовж бою Вихрист викинув у бік суперника 389 ударів - удвічі більше за Перо (189). Утім, лише 82 з них "знайшли" суперника (21%), у той самий час в опонента цей показник складає 92 удари (50%).

Українець виконав значно більше джебів (169) та силових ударів (220) за суперника. Та Перо був ефективнішим у ринзі, завдаючи більше влучних ударів.

Серія з 11 перемог Вихриста, чемпіона Європи серед аматорів, в професійному ринзі тривала від лютого 2020 року. Два поєдинки він провів в Україні, здолавши співвітчизника Сергія Пархомова й іспанця Габріеля Енгуему в Києві та Дніпрі відповідно.

Віктор Вихрист: що відомо

  • 30-річний український боксер родом із Кіровоградщини. На професійному ринзі виступає під іменем Віктор Фауст.
  • У 12 професійних поєдинках - 11 перемог, сім з яких провів достроково.
  • На аматорському рівні - чемпіон Європи 2017 року. Переможець Європейських ігор 2019 року. Триразовий чемпіон України у надважкій ваговій категорії.
На початок