Михайло Мудрик вдруге поспіль вийшов в основі "Челсі" на матч АПЛ: як зіграв українець

. Getty Images

22-річний півзахисник провів третій матч за лондонців.

Український футболіст Михайло Мудрик вдруге поспіль вийшов у стартовому складі "Челсі" на матч англійської Прем'єр-ліги. Трапилося це вже у лондонському дербі проти "Вест Гема".

Матч 23-го туру АПЛ проти "Вест Гема" став для Мудрика третім після переходу з "Шахтаря". Михайло у першій же грі дебютував за "Челсі", а уже в наступній вийшов у старті.

Таким чином, у грі проти "Вест Гема" Михайло Мудрик вдруге поспіль у АПЛ вийшов у стартовому складі. З перших хвилин українець зайняв на полі місце зліва у атаці.

На відміну від матчу з "Фулгемом", в якому Мудрик покинув гру у перерві, Михайло у поєдинку 23-го туру АПЛ отримав більше ігрового часу. У матчі проти "Вест Гема" український футболіст провів на полі 66 хвилин: замість нього на поле вийшов Хакім Зієш.

Як зіграв Мудрик проти "Вест Гема"

• 1-а хвилина: Михайло Мудрик заробив на собі фол поблизу штрафного майданчика суперника. Удар виконав Джеймс, який пробив з 30 метрів у руки воротарю - Лукашу Фаб'янскі.
  • 16-а хвилина: український футболіст поборовся за м'яч з Джерродом Боуеном і розпочав атаку "Челсі", яка завершилась голом команди.
  • 22-а хвилина: Мудрик мав змогу відзначитись першою результативною дією за "Челсі". Михайло виконав проникаючу передачу на Кая Гаверца. Німець після пасу українця вийшов один на один з воротарем суперника і забив гол. Однак суддя зафіксував офсайд і скасував взяття воріт.
  • 35-а хвилина: Михайло підхопив м'яч біля свого штрафного майданчика і пробіг з ним пів поля. Після цього Мудрик віддав пас на Енцо Фернандеса, який виконав неточний простріл.
  • 53-а хвилина: Мудрик перехопив на своїй половині поля небезпечну передачу Боуена, який вибіг у контратаку після кутового "Челсі".
  • 55-а хвилина: Михайло заробив на собі жовту картку для Владіміра Цоуфала. Це попередження стало першим у матчі.
  • 58-а хвилина: вбіг до штрафного суперника і пробив по м'ячу, однак удар вийшов неточним.

За матч Мудрик виконав віддав 18 передач (16 - точних). Також українець здійснив два перехоплення.

• Михайло Мудрик увійшов до заявки "Челсі" на плей-оф Ліги чемпіонів.
  • Наступний матч "Челсі" зіграє в чемпіонаті Англії проти "Саутгемптона" у суботу, 18 лютого. Цей матч відбудеться на "Стемфорд Бридж" та розпочнеться о 17:00 за київським часом.