Україна зіграє з Колумбією у матчі Першої світової групи Кубка Девіса: коли відбудеться протистояння

Україна зіграє з Колумбією у матчі Першої світової групи Кубка Девіса: коли відбудеться протистояння

Україна зіграє з Колумбією у матчі Першої світової групи Кубка Девіса: коли відбудеться протистояння
. Федерація тенісу України

Збірна України з тенісу отримала суперника у матчевому протистоянні Першої світової групи Кубка Девіса у 2023 році. Про це повідомляється на офіційному сайті Кубка Девіса.

За результатами жеребкування Україна потрапила на збірну Колумбії, яка була посіяна у кваліфікації під п'ятим номером. Синьо-жовта збірна, у свою чергу, була несіяною.

Матч Україна - Колумбія відбудеться на полі України, вибір покриття також за українською командою. Заплановані дати протистояння: 15-16 або 16-17 вересня 2023 року. Переможець протистояння у сезоні Кубка Девіса 2024 року гратиме у кваліфікації за вихід у Фінал Кубка Девіса.

Саме у кваліфікації Колумбія розпочала 2023 рік, але програла на своєму корті Великій Британії - 1:3. Україна, натомість, у плей-оф за Першу світову групу здолала Ліван - 3:1.

Читайте більше: Україна достроково розгромила Ліван у плей-оф Кубка Девіса

У світовому рейтингу Кубка Девіса Колумбія займає 19-е місце. У матчі проти Великої Британії за команду грали Ніколас Барієнтос (поза топ-500 у світовому рейтингу) та Ніколас Мехія (256-е місце у світому рейтингу).

Збірна Колумбії з тенісу: що про неї відомо

  • З моменту переформатування Кубка Девіса у 2019 році Колумбія незмінно виступає у Першій світовій групі та змагається за вихід у Фінал Кубка Девіса.
  • У сезоні 2022 року Колумбія програла в кваліфікації до Фіналу США - 0:4, але в матчі Першої світової групи розгромила Туреччину - 4:0.
  • Найрейтинговішим тенісистом Колумбії є Даніель Галан - 84-е місце у світовому рейтингу.
  • На своєму корті Колумбія незмінно обирає покриття ґрунту, але вибір покриття у матчі буде в України.
Читайте більше: Україна покращила позицію в рейтингу Кубка Девіса після перемоги над Ліваном
На початок