Українці здобули два "золота" на етапі Кубка Європи зі сноубордингу в Австрії: результат

Українці здобули два "золота" на етапі Кубка Європи зі сноубордингу в Австрії: результат

Українці здобули два "золота" на етапі Кубка Європи зі сноубордингу в Австрії: результат
Facebook / annamari.chundak

Шосту особисту медаль найвищого ґатунку на турнірі виграла Аннамарі Данча.

Українські сноубордисти здобули дві золоті нагороди на етапі Кубка Європи зі сноубордингу. У змаганнях з паралельного слалому-гіганта перемогли Михайло Харук і Аннамарі Данча.

Харук у січні брав участь в зимовій Універсіаді в США, де здобув дві медалі. На рахунку сноубордиста - єдине "золото" збірної України на турнірі, вигране саме в змаганнях з паралельного слалому-гіганта.

На етапі Кубка Європи в австрійському Зімонгюге на старт чоловічого турніру виходили семеро українців. На жіночий турнір заявилися чотири українки, включно з новоспеченою бронзовою призеркою Універсіади Надією Гапатин.

Читайте також: Україна закінчила виступи на зимовій Універсіаді-2023: медальний залік

Як виступили українські сноубордисти на етапі Кубка Європи в Зімонгюге

Чоловіки:

З семи українців за підсумками кваліфікації до раунду 1/8 фіналу вийшли двоє: Михайло Харук та Андрій Кабалюк. На дистанції вони показали час в 1:08.52 та 1:09.93 хвилини відповідно.

Кабалюк, зрештою, закінчив виступи в 1/8-й. Підсумкового результату українця завдяки його виступу у відборі вистачило для 14-го місця на етапі.

Харук дістався фінального протистояння з японцем Рюсуке Шинохарою. Та випередив його на шляху до дебютного "золота" на рівні Кубка Європи, де раніше здобував дві срібні нагороди.

  1. Михайло Харук (Україна)
  2. Рюсуке Шинохара (Японія)
  3. Крістоф Карнер (Австрія)
Жінки:

Аннамарі Данча показала найкращий час у жіночій кваліфікації - 1:11.56 хвилини. До протистоянь на виліт також вийшла Елеонора Павлюк з дев'ятим найкращим часом у відборі (1:13.74).

Данча залишилася єдиною українкою на турнірі після вильоту Павлюк в 1/8 фіналу. За перше місце Аннамарі змагалася з представницею Республіки Корея Чон Хе-Рім.

Перемога над суперницею у фінальному заїзді дозволила Данчі виграти своє шосте "золото" на змаганнях Кубка Європи зі сноубордингу. Та третє - саме в паралельному слаломі-гіганті.

  1. Аннамарі Данча (Україна)
  2. Чон Хе-Рім (Республіка Корея)
  3. Мартіна Анкеле (Австрія)

Що відомо

  • 32-річна Аннамарі Данча - учасниця чотирьох зимових Олімпіад. Віце-чемпіонка світу 2019 року в Юті в паралельному слаломі.
  • 23-річний Михайло Харук - чемпіон світу 2019 року серед юніорів у паралельному слаломі. Переможець зимової Універсіади-2023 у змаганнях з паралельного слалому-гіганта.
  • Змагання етапу Кубка Європи в Зімонгюге продовжаться в паралельному слаломі-гіганті в неділю, 29 січня.
На початок