Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Моє тіло не працює". Бронзова призерка Олімпіади-2022 Пройс достроково завершила біатлонний сезон

"Моє тіло не працює". Бронзова призерка Олімпіади-2022 Пройс достроково завершила біатлонний сезон

"Моє тіло не працює". Бронзова призерка Олімпіади-2022 Пройс достроково завершила біатлонний сезон
. Imago

Німкеня взяла участь у восьми гонках Кубка світу у цьому сезоні.

Німецька біатлоністка Франциска Пройс пропустить залишок сезону 2022/23. Цю новину повідомила спортсменка, яку цитує Міжнародний союз біатлоністів.

Франциска Пройс у поточному сезоні Кубка світу з біатлону взяла участь лише у восьми стартах. Найкращі результати сезону в особистих гонках німкеня встановила на етапі в Ансі: біатлоністка стала десятою у гонці переслідування та 15-ю у масстарті. Решту індивідуальних гонок Пройс закінчувала за межами топ-25.

Через проблеми зі здоров'ям Пройс пропустила домашній етап Кубка світу у Рупольдингу. У зв'язку зі своїм станом, німкеня вирішила припинити виступи в цьому сезоні та відмовитись від участі у домашньому чемпіонаті світу з біатлону.

"Після двох стартів в Антгольці мені довелось завершити сезон достроково. Через здоров'я і фізичний стан я просто не в змозі показати ті результати, які допомогли б нашій команді на чемпіонаті світу в Обергофі", - цитує Пройс Міжнародний союз біатлоністів.

"Моє тіло просто не працює протягом останнього року або близько того. Тому я візьму перерву, щоб відновитися фізично і морально. Мати справу з усіма цими фізичними невдачами знову і знову - неймовірно виснажливо і важко пережити".

28-річна спортсменка не назвала точної дати повернення у біатлон, однак відкинула ідею щодо завершення кар'єри.

"Якщо я хочу знову продовжити свою спортивну кар'єру на світовому рівні, а мені цього хочеться на всі 100%, то мушу прислухатися до свого організму і зробити все можливе, щоб нарешті відновити своє здоров'я назавжди", - сказала Пройс.

Хто така Франциска Пройс

  • Франциска Пройс - 28-річна німецька біатлоністка.
  • Пройс - учасниця трьох зимових Олімпійських іграх (2014, 2018 та 2022). На Іграх у Пекіні Франциска стала бронзовою призеркою у естафеті.
  • На рівні Кубка світу Пройс дебютувала у сезоні 2013/14. Найвищим місцем для німкені у загальному заліку стала третя позиція за підсумками сезону 2020/21.
  • Після шести етапів Кубка світу Пройс займає 33-тє місце в жіночому заліку Кубка світу. Німкеня за вісім гонок набрала 115 очок.

Що відомо

  • Чемпіонат світу з біатлону відбудеться з 8 до 19 лютого в німецькому Обергофі, йому передуватиме чемпіонат Європи 2023 з біатлону, який пройде 23-29 січня у швейцарському Ленцергайде.
  • Після чемпіонату світу у програмі Кубка світу з біатлону ще три етапи: Ново-Место (2-5 березня), Естерсунд (9-12 березня) та Осло (16-19 березня).
  • Жіноча збірна Німеччини в оновленому заліку Кубка націй поточного сезону займає друге місце.
Читайте також: Залік Кубка націй з біатлону: на яких позиціях Україна після шести етапів Кубка світу
На початок