Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Антон Дудченко першим з українців бігтиме спринт Кубка світу в Антгольці: стартлист гонки та коментар Юрая Санітри

Антон Дудченко першим з українців бігтиме спринт Кубка світу в Антгольці: стартлист гонки та коментар Юрая Санітри

Ексклюзивно
Антон Дудченко першим з українців бігтиме спринт Кубка світу в Антгольці: стартлист гонки та коментар Юрая Санітри
. Антон Дудченко. Фото: AP Photos

Чому вперше цього сезону в спринті не змагатиметься Богдан Цимбал.

Шостий етап Кубка світу з біатлону в італійському Антгольці продовжиться чоловічим спринтом за участю п'ятьох українців.

Етап відкривала жіноча спринтерська гонка, за підсумками якої до персьюту в суботу кваліфікувалися чотири українські збірниці. Найкращий результат показала Юлія Джима - 20-те місце.

Читайте також: Юлія Джима - 20-та, чотири українки потрапили у переслідування: результати спринту на Кубку світу в Антгольці

Як раніше ексклюзивно інформувало Суспільне Спорт, чоловічий спринт за Україну проводитимуть Артем Прима, Антон Дудченко, Денис Насико, Тарас Лесюк та Артем Тищенко. Для лідерів команди - Прими та Дудченка - гонка стане першою від початку нового календарного року.

Саме Дудченко першим розпочинатиме гонку серед українців та другим - серед усіх учасників спринту в Антгольці. Прима також увійшов до першої стартової групи, отримавши п'ятий номер.

До другої стартової групи ввійшов Тарас Лесюк, до третьої - Денис Насико, що бігтиме свій перший спринт Кубка світу від початку сезону в Контіолагті. Останнім з українців гонку розпочне Артем Тищенко - 90-й стартовий номер.

Склад України на спринт Кубка світу в Антгольці

  • 2. Антон Дудченко
  • 5. Артем Прима
  • 52. Тарас Лесюк
  • 82. Денис Насико
  • 90. Артем Тищенко

Переможець усіх чотирьох спринтів Кубка світу цього сезону - норвежець Йоганнес Бьо - розпочне гонку під сьомим стартовим номером. Його співвітчизник та найближчий переслідувач у загальному заліку змагань Штурла Леґрейд вийде на дистанцію 11-м.

У другій стартовій групі спринт розпочинатимуть француз Антонен Ґіґонна та норвежець Йоганнес Дале.

Як коментують склад у збірній України

В ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт тренер команди Юрай Санітра пояснив відсутність у заявці Богдана Цимбала, що незмінно брав участь у чотирьох спринтах цього сезону, але в Італії готуватиметься до прийдешньої естафети.

"Богдан має свій тренувальний план тут. Якщо все буде гаразд, то йтиме на естафету. Це все погоджено з ним, він знає мою стратегію його підготовки. Тому ми прийняли таке рішення, що краще, щоб він пропустив спринт і виконував індивідуальну тренувальну програму, а потім стартував у естафеті".

"Що стосується естафети - будемо дивитися на стан спортсменів, адже це буде за два дні фактично до старту на Євро. Поставимо найсильнішу естафету на цей момент, яку тільки можемо поставити".

Що відомо

  • Початок чоловічого спринту в п'ятницю, 20 січня - о 15:30 за київським часом.
  • Востаннє чоловіча спринтерська гонка на Кубку світу відбувалася на етапі у словенській Поклюці, де перемогу здобув Йоганнес Бьо.
  • За підсумками спринту в Антгольці спортсмени у топ-60 фінального заліку відбиратимуться до гонки переслідування, що відбудеться в суботу, 21 січня.
На початок