Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Україна буде представлена в жіночому масстарті на етапі Кубка світу в Рупольдингу

Україна буде представлена в жіночому масстарті на етапі Кубка світу в Рупольдингу

Україна буде представлена в жіночому масстарті на етапі Кубка світу в Рупольдингу
. AP Photos

Одна представниця у жіночій гонці.

Збірна України буде представлена в жіночій гонці з масовим стартом на п'ятому етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу. Відбір у масстарти пройшов за результатами індивідуальних гонок на етапі.

І якщо у чоловічій гонці ніхто з українців не зміг показати результат, який би дозволив потрапити до масстарту, то у жіночій з цим завданням впоралася Юлія Джима.

Принцип відбору до масстарту на етапах Кубка світу: топ-25 найкращих загального заліку, а також топ-5 найкращих серед усіх інших безпосередньо на етапі. Ніхто з українців та українок у топ-25 загального заліку не входить, тож єдина можливість для відбору полягала саме у виступі на етапі.

У чоловічій гонці одразу четверо українців фінішували у топ-35, але при цьому ніхто не зміг потрапити у топ-5 на етапі серед інших. Найкращий результат у Дениса Насика - 10-е місце серед тих, хто відбирався у масстарт за другою квотою. Цього, втім, недостатньо.

А от у жіночій гонці Юлія Джима, яка фінішувала 20-ю в "індивідуалці", за другою квотою показала четвертий результат. Тобто увійшла у топ-5. І таким чином відібралася у масстарт!

Саме Юлія Джима стане єдиною представницею України в масстарті на етапі Кубка світу в Рупольдингу. Для неї це буде 28-а гонка з масовим стартом у кар'єрі. Найкращий результат Юлії - п'яте місце (сезон 2016/17, Обергоф), найгірший - 28-а позиція (сезон 2021/22, Ансі та сезон 2017/18, Антгольц).

Хто потрапив до масстарт за квотою найкращих на етапі

  • Чоловіки: Андрейс Расторгуєвс (Латвія), Давід Коматц (Австрія), Сімон Едер (Австрія), Йоганнес Кюн (Німеччина), Оллі Гіденсало (Фінляндія)
  • Жінки: Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія), Аліна Стремоус (Молдова), Джессіка Їслова (Чехія), Юлія Джима (Україна), Астрі Слеттемарк (Гренландія)

Це будуть другі масстарти сезону Кубка світу. На перших масстартах в французькому Ансі Україна була представлена в чоловічій гонці: тоді відібрався до гонки Артем Прима. А от у жінок нікого не було.

Розклад масстартів на етапі Кубка світу в Рупольдингу

  • 15 січня (неділя), 13:30. Масстарт, чоловіки (15 км)
  • 15 січня (неділя), 15:45. Масстарт, жінки (12.5 км)

Біатлон наживо дивитися Кубок світу 2022/23 де дивитися

Усі гонки Кубка світу наживо можна дивитися на сайті Суспільне Спорт, а також трансляція усіх гонок етапу буде доступна на місцевих телеканалах Суспільного мовлення.

Також сайт Суспільне Спорт ексклюзивно транслює усі старти на рівні Кубка IBU.

На початок