"Прометей" увійшов до топ-3 групи Єврокубка після третьої перемоги поспіль: турнірна таблиця

БК "Прометей"

Вдруге цього сезону українська сторона здолала віцечемпіонів Литви з "Лієткабеліса".

Слобожанський баскетбольний клуб "Прометей" здобув свою шосту перемогу в поточному розіграші Єврокубка. Суперником команди Ронена Гінзбурга став литовський "Лієткабеліс".

До матчу в литовському Паневежисі "Прометей" підходив на четвертому місці в таблиці групи "А" з перспективою продовжити активну переможну серію до трьох ігор. Натомість "Лієткабеліс" програв два попередніх матчі на євроарені, напередодні поєдинку розташувавшись на межі зони плей-оф - на восьмій сходинці в таблиці.

Команди проводили свій другий очний матч цього сезону. Саме з перемоги над чинними віцечемпіонами Литви "Прометей" дебютував у Єврокубку, в номінально домашьному матчі відсвяткувавши перемогу з рахунком 82:71.

Як пройшов матч

Перший матч Єврокубка в новому році для "Прометея" не за планом гостей. "Лієткабеліс" закінчував першу чверть з перевагою у 12 очок, яку до великої перерви слобожанському колективу вдалося звести до одного пункту.

Вже у третій 10-хвилинці підопічні Гінзбурга перехопили ініціативу на майданчику та вийшли вперед. Максимальна перевага гостей становила вісім очок, однак уже в заключній чверті "Лієткабеліс" скоротив відставання до мінімуму.

Результат визначала напружена заключна чверть, упродовж якої "Лієткабеліс" одного разу виходив уперед. Утім, господарі не змогли протиставити нічого ривку "Прометея" на дев'ять набраних очок поспіль, що зафіксував перемогу української сторони - 79:72.

Єврокубок. 10-й тур

"Лієткабеліс" (Литва) - "Прометей" (Україна) - 72:79 (24:12, 10:21, 17:22, 21:25)

"Прометей": Клавелл (19), Аґада (19 + 9 асистів), Стефенс (14 + 8 підбирань), Балвін (10 + 8 підбирань), Кеннеді (4 + 7 підбирань)

Завдяки перемозі в Паневежисі "Прометей" здійнявся на третє місце своєї групи Єврокубка. На одну перемогу слобожанці випереджають німецький "Ульм" та італійську "Венецію", що провели на гру менше.

Група А: турнірна таблиця

1. "Бур" (Франція) - 6 перемог (9 матчів), +7 (різниця очок)