"Справжній воїн". Данило Ігнатенко зіграв годину за "Бордо" з травмою голови і залишив поле під овації

. твіттер "Бордо"

Український футболіст отримав високе визнання всередині клубу за характер.

Данило Ігнатенко - один з українських футболістів, що виступає в чемпіонаті Франції. Сезон 2021/22 Ігнатенко провів за "Бордо" в оренді, після чого влітку його контракт викупили у "Шахтаря" навіть після того, як клуб залишив елітний дивізіон.

У складі "Бордо" Ігнатенко проводить сезон як основний футболіст. Останній матч 2022 року, який жирондинці провели проти "Сошо", став для українця 16-м у другому дивізіоні чемпіонату Франції.

Заключний поєдинок року закінчився для "Бордо" та Ігнатенка перемогою з рахунком 2:1. Вона дозволила жирондинцям закінчити 2022 рік на другій позиції у чемпіонаті.

Ігнатенко не відзначився у матчі результативними діями. Однак запам'ятався характером: футболіст відіграв майже годину з травмою голови.

Що сталося?

25-річний українець вийшов у стартовому складі на матч проти "Сошо". Однак вже на 28-й хвилині ризикував залишити поле: він зіштовхнувся з двома гравцями команди суперника, внаслідок чого впав на газон.

Лікарям довелося надавати допомогу Ігнатенкові через розсічену голову. Футболіста вивели з-за межі поля для того, щоб гра продовжилася.

Проте поле Ігнатенко не залишив. Вже через дві хвилини футболіст повернувся на нього з перематаною головою.

З травмою голови Ігнатенко провів на полі майже весь матч - на 90-й хвилині його замінили. Однак залишав межі поля українець під гучні овації трибун.

Характер Ігнатенка під час гри відзначили і в "Бордо". Twitter-аккаунт французького клуба назвав українця "справжнім воїном" за те, що той продовжив грати після отриманої травми.

Після гри було помітно, що рана Данила Ігнатенка кровить.

Данило Ігнатенко зазнав ушкодження голови після верхової боротьби з двома суперниками у матчі Ліги 2
твіттер "Бордо"

Огляд матчу

Хто такий Данило Ігнатенко

• Данило Ігнатенко - 25-річний захисник "Бордо" та збірної України.
  • За французьку команду футболіст грає з початку 2022 року, коли перейшов до "Бордо" із "Шахтаря" на правах оренди
  • На рахунку Ігнатенка 28 матчів за жирондинців у всіх турнірах. У них українець відзначився двома голами та зробив чотири результативні передачі.
  • Данило Ігнатенко дебютував у складі збірної України у 2022 році. З того моменту провів у складі команди п'ять матчів та забив один гол.

• Перемога над "Сошо" дозволила "Бордо" вийти на друге місце у Лізі 2. Наразі у команди Ігнатенка 31 очко після 17 матчів.
  • Данило Ігнатенко входить до трійки найрезультативніших футболістів своєї команди у Лізі 2.
  • Наступний матч "Бордо" проведе 7 січня 2023 року проти "Ренна" у Кубку Франції.