Старт-лист жіночого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в Ансі: коли бігтимуть українки

Старт-лист жіночого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в Ансі: коли бігтимуть українки

Старт-лист жіночого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в Ансі: коли бігтимуть українки
. фото ФБУ

Це останній етап Кубка світу з біатлону у 2022 році.

У французькому Ансі 15 грудня розпочався третій етап Кубка світу з біатлону сезону 2022/23. Він стане останнім у 2022 році - після цього біатлоністи вийдуть на старт лише на початку січня 2023 року.

Етап в Ансі продовжиться до 18 грудня і включатиме шість гонок: спринти, гонки переслідування, а також перші масстарти сезону. Для жінок він розпочнеться етап зі спринтерської гонки на 7.5 км.

У порівнянні з попередньою заявкою на етапі у Ансі у заявці жіночої збірної України відбулася одна зміна - Юлія Джима замінить 17-річну Олександру Меркушину, яка дебютувала на рівні Кубка світу на попередньому етапі у Гохфільцені. Джима повернулась до складу збірної України після позитивного тесту на коронавірус, який вона отримала перед стартами першого етапу у Контіолагті.

Читайте також: Олександра Меркушина увійшла до заявки збірної України на другий етап юніорського Кубка IBU

Усі п'ять біатлоністок зі складу жіночої збірної України потрапили до стартлисту у спринтерській гонці. До першої стартової групи увійшли Олена Білосюк (5-й номер) та Анастасія Меркушина (30-та), до другої групу потрапила Юлія Джима (46-та), Дар'я Блашко (59-та) - у третій стартовій групі, тоді як до четвертої потрапила Анна Кривонос (87-ма).

Стартлист жіночого спринту в Ансі (старт - о 15:15):

  • 5. Олена Білосюк
  • 30. Анастасія Меркушина
  • 46. Юлія Джима
  • 59. Дар'я Блашко
  • 87. Анна Кривонос

У першій стартовій групі розпочне гонку лідерка загального заліку француженка Жюлья Сімон, яка отримала 14-й номер, а також норвежка Інгрід-Ланнмарк Тандреволл - другий номер заліку, яка вийде на старт 11-ю. Ще одна претендентка на нагороди - італійська біатлоністка Ліза Віттоцці - стартуватиме під 45-м номером, у другій групі разом із Джимою.

Біатлон: Кубок світу 2022/23 де дивитися

Усі гонки Кубка світу та чемпіонат світу будуть показані на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава і т.д). Дивитися матчі можете у вашому регіоні на телебаченні або ж в інтернеті на сайті Суспільне Спорт.

Що далі

  • 16 грудня (п'ятниця), 15:15. Спринт, жінки (7.5 км)
  • 17 грудня (субота), 13:10. Переслідування, чоловіки (12.5 км)
  • 17 грудня (субота), 15:15. Переслідування, жінки (10 км)
  • 18 грудня (неділя), 13:10. Масстарт, чоловіки (15 км)
  • 18 грудня (неділя), 15:15. Масстарт, жінки (12.5 км)
На початок