"Після змагань зробимо обстеження". Ілля Ковтун – про виступ на чемпіонаті світу-2022 з гімнастики та травму плеча

"Після змагань зробимо обстеження". Ілля Ковтун – про виступ на чемпіонаті світу-2022 з гімнастики та травму плеча

"Після змагань зробимо обстеження". Ілля Ковтун – про виступ на чемпіонаті світу-2022 з гімнастики та травму плеча
. World Gymnastics Champs 2022/Simone Ferraro

Спортсмен задоволений результатом попри те, що не захистив медаль 2021 року.

Лідер збірної України зі спортивної гімнастики – торішній бронзовий призер чемпіонату світу в багатоборстві Ілля Ковтун – завершив виступи на світовій першості-2022, що триває в британському Ліверпулі.

Ковтун пробився лише до одного фіналу – особистого багатоборства, де не зміг повторити минулорічний медальний виступ та фінішував на сьомому місці. Також Ілля залишається першим запасним у фіналі на паралельних брусах: на цьому снаряді він показав дев'ятий результат у кваліфікації, тоді як до фіналу проходять топ-8.

Читайте також: Ілля Ковтун фінішував сьомим в особистому багатоборстві на ЧС зі спортивної гімнастики

Попри те, що поборотися за медалі не вдалося, українець позитивно оцінив свій виступ на чемпіонаті, про що він розповів у коментарі Gymnovosti.

Що сказав Ілля Ковтун

  • Про фінал багатоборства

"Фінал минув досить добре: я покращив результати, [порівняно з кваліфікацією]. Були деякі невдалі моменти: на брусах і трохи на поперечині, але загалом мій виступ був непоганим. Моя тренерка завжди каже: якщо щось не виходить, не варто на цьому зациклюватися. Треба викинути це з голови та розпочати з чистого аркуша, а не нести проблеми з одного снаряда на інший".

  • Про помилки на останньому снаряді – коні

"Першого дня [під час кваліфікації] я викинув кілька елементів та зробив легшу вправу, але у фіналі, гадаю, через те, що це був останній вид, уже було важко зібрати себе докупи. Особливо зважаючи на те, що це один із найскладніших снарядів".

  • Про травму плеча

"З плечем уже краще, але думаю, що після змагань ми зробимо обстеження чи пройдемо лікування, аби травма не погіршилася і я зміг продовжувати показувати хороші результати".

Тим не менше, попереду в Ковтуна запланована низка комерційних стартів: у листопаді він має виступити в Бундеслізі та на Swiss Cup.

Читайте також: Гімнаст Ковтун вийшов на ЧС у антивоєнній футболці: його не покарали, але заборонили її носити. Як відреагувала Україна

Що далі

  • Неділя, 5 листопада. 15:34 – Фінали в окремих видах. Чоловіки (опорний стрибок – Ігор Радівілов, паралельні бруси, поперечина), жінки (колода, вільні вправи).
Усі фінали чемпіонату світу зі спортивної гімнастики будуть показані наживо ексклюзивно на сайті Суспільне Спорт. Пряма трансляція – тут.
На початок