"Сподіваюся, ми влаштуємо бій". Ломаченко зустрівся на ринзі з абсолютним чемпіоном Гейні після перемоги над Ортісом

"Сподіваюся, ми влаштуємо бій". Ломаченко зустрівся на ринзі з абсолютним чемпіоном Гейні після перемоги над Ортісом

"Сподіваюся, ми влаштуємо бій". Ломаченко зустрівся на ринзі з абсолютним чемпіоном Гейні після перемоги над Ортісом
Скріншот з трансляції

Чемпіон світу у легкій вазі може стати потенційним наступним суперником для українця.

Василь Ломаченко здобув перемогу у першому за 11 місяців поєдинку. У головній події вечора український боксер здолав Джемейна Ортіса.

Бій Ломаченко - Ортіс тривав усі 12 раундів. І закінчився перемогою українця лише за суддівськими оцінками - 115:113, 116:112, 117:111.

Читайте також: Василь Ломаченко переміг рішенням суддів Джемейна Ортіса у першому бою в 2022 році

Після поєдинку Ломаченко дав флешінтерв'ю, у яке втрутився абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Девін Гейні. Найімовірніше, саме проти нього українець проведе наступний поєдинок.

Що сталося?

Ломаченко відзначив, що був щасливий повернутися у ринг та назвав Джемейна Ортіса топбоксером. А згодом, відповідаючи на запитання щодо того, чи був цей поєдинок "близьким", звернув увагу на те, що він був за "чотири пояси", якими володіє Гейні.

Згодом після слів Ломаченка про пояси на ринг піднявся сам Девін Гейні, який був присутній на поєдинку українця. Боксери обмінялися репліками, "запрошуючи" один одного до проведення бою між собою.

  • Гейні: "Це був не найкращий бій для Ломаченка і не найкраща його версія на рингу. Але я хотів би його привітати. Сподіваюся, ми влаштуємо бій".
  • Ломаченко: "Він точно з легкої ваги, а не з гевівейту?"
  • Гейні: "Я тобі покажу".
  • Ломаченко: "Я буду готовий до цього".
  • Ломаченко: "Наскільки я хочу бою з Гейні? Я готовий, готовий до будь-яких пропозицій".
  • Гейні: "Моя реакція на ці слова? Це те, що я хотів почути. Я готовий до таких ризиків [як бій з Ломаченком]. Двічі літав до Австралії. Підписався на все те, що у нас було у бою з Джорджом Камбососом. Побачимо, чи у нас вийде домовитися".
  • Ломаченко: "Що я бачив у поєдинках Гейні та Камбососа? Слухайте, це абсолютний чемпіон світу. Про нього можна говорити як про справжнього чемпіона. Він - топбоксер. Саме тому він - чемпіон світу".

Наостанок, Ломаченко відзначив, що йому знадобиться більше часу для наступного поєдинку - у цей момент Гейні вже покидав межі рингу.

"Чи можна говорити про Ортіса як про топбоксера? Так. Але мені треба більше часу на підготовку, але я буду готовий".

Що відомо

  • Для Ломаченка перемога у бою над Ортісом стала 17-ю у кар'єрі та другою поспіль саме рішенням суддів. У грудні 2021-го він переміг одностайним рішенням суддів у бою з ганцем Річардом Коммі.
  • Девін Гейні - абсолютний чемпіон світу, який здобув це звання у червні 2022-го, перемігши Джорджа Камбососа одностайним рішенням суддів. А у жовтні Гейні захистив звання чемпіона також завдяки рішенню суддів.
  • Крім Гейні, зацікавленість у бою з Ломаченком проявляв також Шакур Стівенсон, який у вересні переміг бразильця Робсона Консейсао.
Читайте також: Шакур Стівенсон здобув 19-ту перемогу в кар'єрі та назвав Ломаченка одним із бажаних суперників у новій вазі
На початок