18-річний українець Фельфнер з першої спроби вийшов у фінал молодіжного ЧС у метанні списа: результат

18-річний українець Фельфнер з першої спроби вийшов у фінал молодіжного ЧС у метанні списа: результат

18-річний українець Фельфнер з першої спроби вийшов у фінал молодіжного ЧС у метанні списа: результат
Артур Фельфнер. Фото: European Athletics

Перший український фіналіст юніорського чемпіоната світу в Калі.

Збірна України отримала свого першого фіналіста на чемпіонаті світу 2022 року серед спортсменів молодше 2022 років. У четвертий змагальний день це вдалося 18-річному Артуру Фельфнеру в секторі з метання спису.

Фельфнер - срібний медаліст минулорічної світової першості серед юніорів. У Найробі він посів друге місце з результатом у 76.32 метра та став першим українським медалістом у метанні списа на юніорському рівні за 15 років.

Артур підходив до цьогорічних змагань у Мюнхені в якості головного українського фаворита на "золото". Заради юніорської світової першості він пропустив дорослий чемпіонат світу в Юджині, що відбувся у липні. А у червні встановив другий найкращий результат в історії Європи на юніорському рівні.

Читайте також: 18-річний українець Фельфнер показав топ-2 результат в історії Європи у метанні спису серед юніорів

Як виступив Фельфнер у кваліфікації

Для виходу у фінал учасники відбіркового раунду мали подолати кваліфікаційний бар'єр у 72.50 м або увійти до числа 12 найкращих учасників з двох груп.

Фельфнер з першої ж спроби метнув снаряд на 75.77 м та гарантував собі місце у фіналі. Цей результат є дев'ятим найкращим у кар'єрі українця (особистий рекорд - 84.32 м).

Та українець не зміг стати найкращим у кваліфікації. Ще до спроби Фельфнера результат у 76.87 продемонстрував багамський метальник Кейшон Страчан.

Хто такий Фельфнер

  • 18-річний український легкоатлет з Київської області, що виступає у метанні спису.
  • Фельфнер - чемпіон Європи-2021, а також срібний призер чемпіонату світу-2021 у метанні спису серед юніорів.
  • 84.32 м - особистий рекорд Фельфнера у метанні звичайного спису. У метанні спису (вага 700 грам) його найкращий результат - 82.08 м.

Що далі

  • 6 серпня. 1:00. Метання спису, чоловіки - фінал
На початок