NaVi виключили зі складу CS:GO російського кібергравця через "репутаційні ризики": що про це відомо

NaVi виключили зі складу CS:GO російського кібергравця через "репутаційні ризики": що про це відомо

NaVi виключили зі складу CS:GO російського кібергравця через "репутаційні ризики": що про це відомо
. HLTV

Кіберспортсмен залишався у складі після повномасштабного вторгнення Росії, і лише зараз з ним припинили співпрацю.

Natus Vincere (NaVi) виключили зі складу одного з гравців капітана команди Кіріла BoombI4 Міхайлова. Про це повідомляється на офіційному сайті команди.

BoombI4 - один із ветеранів складу та капітан NaVi у Counter-Strike: Global Offensive. За українську команду російський кіберспортсмен виступав упродовж останніх трьох років та разом з нею виграв низку трофеїв в останні кілька років.

Після повномасштабного вторгнення BoombI4 залишився у складі NaVI. Однак через три місяці з російським кіберспортсменом все ж припинили співпрацю.

Чому BoombI4 відсторонили від складу NaVi?

У пресрелізі, який було опубліковано на сайті NaVi, припинення співпраці з російським кіберспортсменом пояснили "високими репутаційними ризиками", наголосивши, що причина жодним чином не пов'язана з його рівнем гри.

Ймовірно, відсторонення BoombI4 пов'язане з останніми дописами у соціальних мережах дружини російського кіберспортсмена. На початку травня вона виклала допис, у якому показала відео підготовки до параду 9 травня у Москві.

BoombI4 вибачився за дописи дружини, зазначивши, що під час перебування в Україні його "жодного разу не притісняли за жодною ознакою і він почував у себе вдома". Однак наголошував, що планує після мейджору PGL Major Antwerp разом з командою ухвалити рішення щодо подальшого майбутнього.

Лідер NaVi Олександр s1mple Костильов відреагував на виключення російського кіберспортсмена зі складу команди. Гравець подякував екскапітану за роки перебування у команді, але зазначив, що "саме так працює цей світ".

"Так працює цей світ. Я хочу подякувати тобі, BoombI4, за все, що ти зробив. Без тебе жоден гравець нашої команди не досягнув би всіх тих досягнень, що ми пережили в радості та горі. Бажаю успіху і, можливо, колись ми знову зіграємо разом", - написав s1mple.

Читайте також: Український кіберспортсмен S1mple пожертвував 1.5 млн грн Україні через вторгнення РФ

Склад команди після відсторонення BoombI4 на наступний турнір - BLAST Premier: Spring Finals - у NaVi не повідомили.

Що відомо

  • Кіріл BoombI4 Міхайлов став гравцем і капітаном команди NaVi у травні 2019 року.
  • За останні три роки NaVi здобули низку перемог на кіберспортивних турнірах, серед яких - мейджор у Стокгольмі наприкінці 2021 року.
Читайте також: NaVi виграли мейджор-турнір з CS:GO та заробили рекордні 1 млн доларів призових
  • На останньому турнірі з CS:GO - PGL Major Antwerp - NaVi дійшли до фіналу, але там поступилися команді Faze.
На початок