Винесли на ношах. Американська фігуристка зазнала серйозного падіння та знялася з ЧС: відео

Винесли на ношах. Американська фігуристка зазнала серйозного падіння та знялася з ЧС: відео

Винесли на ношах. Американська фігуристка зазнала серйозного падіння та знялася з ЧС: відео
AP

Що трапилося.

На чемпіонаті світу з фігурного катання відбувся неприємний інцидент. Американська фігуристка Ешлі Кейн-Гріббл зазнала невдалого падіння під час виступу у спортивних парах.

Кейн-Гріббл на чемпіонаті світу з фігурного катання виступає з Тімоті Ледуком - першим небінарним спортсменом в історії Зимових Олімпійських ігор. Після короткої програми вони йшли на другому місці, поступившись лише іншому американському дуету Алексі Кнірім та Брендону Фрейзеру.

Однак виграти медаль у довільній програмі американській парі не вдалося. За підсумками змагань Кейн-Гріббл та Ледук були змушені знятися, причиною чого стала важка травма фігуристки, спричинена падінням.

Що сталося?

Американська пара виконувала довільну програму, ведучи боротьбу за збереження місця на подіумі. Проте вже на самому початку Кейн-Гріббл не змогла втримати рівновагу та впала.

Фігуристка продовжила програму, але згодом вдруге не втримала рівновагу. А під час третього падіння невдало приземлилася на голову.

Ледук, побачивши, що його партнерка на льоду, під'їхав до неї, щоб дізнатися про її стан.

Згодом на лід прибули медики. Вони оцінили стан фігуристки після падіння - сама американка продовжувала перебувати при тямі.

Фігуристка змогла підвестися на ноги, проте медики все ж поклали її на ноші та вивезли за межі арени.

Кейн-Гріббл Ледюк
AP

У підсумку американська пара фігуристів закінчила без результату виступ у довільній програмі на чемпіонаті світу. Так само, як і українська пара Софії Голіченко та Артема Даренського, яка не виступила у довільній програмі.

Що відомо

  • Кнірім та Фрейзер стали 2-разовими чемпіонами світу, здобувши "золото" за підсумками виступу у довільній програмі. А ось "срібло" виграла японська пара - Ріку Міура та Рюїті Кіхара.
  • Перед чемпіонатом світу Кейн-Гріббл та Ледук виграли "срібло" на чемпіонаті Чотирьох континентів у 2018 році.
  • На Олімпіаді-2022 американська пара фігуристів посіла підсумкове восьме місце. "Срібло" та "бронзу" Ігор у Пекіні здобули фігуристи з ОКР, але через повномасштабне вторгнення РФ в Україну вони були відсторонені від чемпіонату світу.
На початок