Прапор України та надрезультативний матч. Як арбітриня Монзуль дебютувала у чемпіонаті Італії

Прапор України та надрезультативний матч. Як арбітриня Монзуль дебютувала у чемпіонаті Італії

Прапор України та надрезультативний матч. Як арбітриня Монзуль дебютувала у чемпіонаті Італії
ANSA

Дебют української арбітрині в іноземному чемпіонаті.

Українська арбітриня Катерина Монзуль відсудила перший матч після повномасштабного вторгнення Росії. Монзуль стала головною суддею матчу жіночого чемпіонату Італії між "Інтером" та "Сампдорією".

В Україні призупинили футбольні матчі через повномасштабне вторгнення РФ. Бойові дії проходять на кількох напрямах вже 26-у добу.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну, день двадцять шостий. Онлайн

Хоча чемпіонат України був призупинений, Монзуль отримала можливість продовжити кар'єру арбітрині в іноземному чемпіонаті. 40-річній харків'янці запропонували попрацювати в Італії.

Перший матч в Італії Монзуль відсудила у неділю, 20 березня. На нього українка вийшла загорнутою у синьо-жовтий прапор.

За увесь матч Монзуль показала лише одну жовту картку - на 43-й хвилині зустрічі.

Сама ж гра вийшла досить результативною. За 90 хвилин зустрічі команди забили сім м'ячів, а перемогу здобула жіноча команда "Інтера" з рахунком 4:3.

Крім Монзуль, відпрацювати матч у чемпіонаті Італії має також ще один арбітр - Сергій Беккер. Однак його запрошення, на відміну від Монзуль, буде одноразовим.

Хто така Катерина Монзуль?

  • 40-річна українська арбітриня, що народилась у Харкові. Вона стала першою жінкою в Україні, якій вдалось потрапити до елітної категорії суддів ФІФА.
  • Катерина Монзуль регулярно працює на матчах УПЛ і є однією з провідних суддів України. Загалом вона стала першою арбітринею в найвищому дивізіоні чемпіонату України у 2016 році.
  • Дебютом Монзуль у чоловічих матчах міжнародного рівня стала гра Ліги націй між Сан-Марино та Гібралтаром у листопаді 2020 року.
  • У 2021-му Монзуль та Стефані Фраппар стали першими жінками-арбітринями, які обслуговували матчі відбору на чоловічий чемпіонат світу. Зокрема, дебютом українки стала березнева гра між збірними Австрії та Фарерських островів.
  • У 2021 році Монзуль також працювала на Олімпійських іграх у Токіо. Це вже друга Олімпіада в її кар'єрі.
На початок