Марина Бех-Романчук - шоста у стрибках у довжину на ЧС з легкої атлетики в приміщенні

Марина Бех-Романчук - шоста у стрибках у довжину на ЧС з легкої атлетики в приміщенні

Марина Бех-Романчук - шоста у стрибках у довжину на ЧС з легкої атлетики в приміщенні
European Athletics

Другу медаль українці здобути не вдалося.

Збірна України закінчила виступи на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що проходить у приміщенні. Останній старт на турнірі провела стрибунка Марина Бех-Романчук.

Бех-Романчук була єдиною спортсменкою, що вийшла на старт у заключний змагальний день турніру. Причому вдруге виходила на змагання: у ранковій сесії українка вперше у кар'єрі здобула медаль на міжнародному турнірі, виступаючи у потрійному стрибку.

Читайте також: Марина Бех-Романчук здобула "срібло" для України на ЧС з легкої атлетики у потрійному стрибку

У вечірній сесії Бех-Романчук змагалася в профільній для себе дисципліні - стрибки у довжину. І намагалася поборотися за ще одну медаль.

Чемпіонат світу у приміщенні став для Бех-Романчук третім міжнародним турніром, на якому вона змагалася у стрибках у довжину. Перед цим українка виступила на турнірах у французькому Льєвені та британському Бірмінгемі, але закінчувала їх без результатів через заступи.

Із заступів розпочала Бех-Романчук і чемпіонат світу-2022. Жодна із стартових двох спроб українки виявилися безрезультатними.

Тим часом лідерство у стрибках у довжину захопила сербка Івана Вулета - чемпіонка світу у приміщенні у 2018 році після першої невдалої спроби вийшла в лідерки з результатом 6.89 метри.

Для того, щоб продовжити боротьбу за нагороди, Бех-Романчук мала обов'язково виконати вдалу спробу у третьому стрибку і потрапити у топ-8. Їй це вдалося: українка стрибнула на 6.68 метри, і за підсумками третіх спроб втрималася на восьмій позиції.

Спробою на 6.73 метри Бех-Романчук піднялася у топ-6. Суттєво вдалося її покращити Вулеті: з 7.06 метрами.

Могла українка піднятися у боротьбу за медалі завдяки п'ятій спробі. Але Бех-Романчук зарахували мінімальний заступ, не зарахувавши стрибок.

Бех-Романчук заступ
Суспільне

Українка гарантувала собі шосту позицію, але мала шанс покращити результат. Утім, заступ в останній спробі залишив її на шостій позиції. Чемпіонкою світу стала Вулета, яка єдиною стрибнула за 7.00 метрів.

Стрибки у довжину. Фінал (жінки)

  1. Івана Вулета (Сербія) 7.06 метри
  2. Езе Бруме (Нігерія) 6.85 метри
  3. Лоррейн Юген (Велика Британія) 6.82 метри

...

  • 6. Марина Бех-Романчук (Україна) 6.73 метри
На початок