"Для моєї країни. Для мого народу". Емоції Бех-Романчук після "срібла" на ЧС з легкої атлетики

"Для моєї країни. Для мого народу". Емоції Бех-Романчук після "срібла" на ЧС з легкої атлетики

"Для моєї країни. Для мого народу". Емоції Бех-Романчук після "срібла" на ЧС з легкої атлетики
European Athletics

Перша медаль українки на турнірах міжнародного рівня у потрійному стрибку.

Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, що проходить у сербському Белграді. Її володаркою стала стрибунка Марина Бех-Романчук.

Бех-Романчук заявилася на два турніри на чемпіонаті світу. У ранковій сесії українка виступала у потрійному стрибку - непрофільній дисципліні для себе.

Українка замикала топ-8 перед заключною останньою спробою у фіналі. Але останній стрибок у її виконанні вийшов найкращим у кар'єрі: Бех-Романчук показала результат 14.74 метри.

У підсумку Бех-Романчук програла лише венесуельці Юлімар Рохас, яка побила на турнірі світовий рекорд, стрибнувши далі за українку на один метр.

Читайте також: Марина Бех-Романчук здобула "срібло" для України на ЧС з легкої атлетики у потрійному стрибку

Для Бех-Романчук медаль на чемпіонаті світу стала особливою: українка вперше в кар'єрі здобула нагороду у потрійному стрибку і, крім цього, виграла першу нагороду на ЧС у приміщенні.

Не менш особливим стало "срібло" для Бех-Романчук з врахуванням підготовки до турніру. Українська атлетка "зустріла" повномасштабне вторгнення в України, але все ж змогла відправитися на чемпіонаті світу та здобути першу нагороду.

Після виступу Бех-Романчук дала короткий флешкоментар, у якому наголосила, що задоволена результатом, присвятивши медаль всій Україні.

"Змагання у ранкову сесію вийшли для мене неймовірними. Ця медаль - для усієї країни та українців. Я щаслива [цим результатом].

А згодом Бех-Романчук підготувала емоційний пост у Instagram, де повторила сказане: медаль - для усієї України.

"Для моєї України. Для мого народу. 14.74 і срібло на чемпіонаті світу у приміщенні".

Бех-Романчук матиме можливість здобути ще одну медаль у вечірній сесії. О 17:37 розпочинаються змагання зі стрибків у довжину.

Що відомо

  • Бех-Романчук на початку 2022 року здобула перемогу на домашньому турнірі з потрійного стрибка, що проходив у Сумах. Тоді її результат склав 14.34 метри.
  • Це третя медаль для Бех-Романчук на чемпіонатах світу та Європи у приміщенні. У 2021 році на Євро вона здобула "золото", а у 2019-му - "бронзу" у стрибках у довжину.
  • Загалом це друга нагорода для Бех-Романчук на чемпіонатах світу (як у приміщенні, так і на відкритому повітрі). У 2019-му вона виборола "срібло" у стрибках у довжину.
На початок