Чемпіон і срібний призер з однаковим часом. Унікальний фініш 60-метрівки на ЧС з легкої атлетики

Чемпіон і срібний призер з однаковим часом. Унікальний фініш 60-метрівки на ЧС з легкої атлетики

Чемпіон і срібний призер з однаковим часом. Унікальний фініш 60-метрівки на ЧС з легкої атлетики
AP

Переможця визначили тисячні секунди.

На чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні відбувся один із драматичних забігів, за підсумками якого боротьба за "золото" вирішилася завдяки тисячним долям секунди.

У перший змагальний день відбувся один із найшвидших забігів в історії на дистанції 60 метрів. Дві спортсменки - швейцарка Муджинга Кумбунджі та американка Мікія Бріско вибігли з семи секунд, тоді як боротьба за "бронзу" визначилася завдяки тисячним долям секунди.

Читайте також: На чемпіонаті світу в приміщенні відбувся один із найшвидших забігів в історії: як це сталося

Другий змагальний день чемпіонату світу також пройшов з швидкісним забігом. У чоловічій 60-метрівці переможця також визначили тисячні долі секунди.

Перед фіналом головними претендентами на "золото" були американці Крістіан Коулмен (володар світового рекорду у цій дисципліні) і Марвін Брейсі. А також італієць Марсель Якобс - олімпійський чемпіон Токіо на дистанції 100 метрів.

Саме ця трійка бігунів і розіграла медалі на чемпіонаті світу. Брейсі посів третє місце, тоді як Коулмен та Якобс закінчили забіг з однаковим результатом - 6.41 секунди - дев'ятий найшвидший результат в історії.

У підсумку Якобсу вдалося випередити Коулмена лише з мінімальною перевагою у три тисячні секунди. І здобути "золото" у 60-метрівці.

"Я сподівався і молився, щоб бути першим. Так і вийшло. Чи я щось довів цим? Звісно. Тепер я олімпійський чемпіон та чемпіон світу", - сказав після забігу Якобс.

Що відомо

  • 27-річний Якобс виграв біг на 60 метрів у приміщенні і на чемпіонаті Європи у приміщенні, що відбувся у 2021 році. Тоді він пробіг з результатом 6.47 секунди.
  • 6.41 секунди у фіналі 60-метрівки на чемпіонаті світу - особистий рекорд Якобса. Перед цим його найкращим результатом було 6.45 секунд.
  • Світовий рекорд Коулмена у бігу на 60 метрів складає 6.34 секунди.
На початок