"Це золото для усіх українців". Ярослава Магучіх присвятила перемогу на ЧС Україні

"Це золото для усіх українців". Ярослава Магучіх присвятила перемогу на ЧС Україні

"Це золото для усіх українців". Ярослава Магучіх присвятила перемогу на ЧС Україні
АР

І подякувала українській армії за захист країни.

Стрибунка у висоту Ярослава Магучіх присвятила Україні перемогу на чемпіонаті світу в приміщенні, що проходить у сербському Белграді.

Магучіх здобула перемогу у другий змагальний день чемпіонату світу у приміщенні. З результатом 2.02 метри вона випередила австралійку Елеанор Паттерсон.

Дивіться також: Українка Ярослава Магучіх емоційно відсвяткувала перше "золото" чемпіонату світу в кар'єрі: фото

Після виступу легкоатлетка дала емоційний коментар, у якому закликала припинити вдавати, що Росія не вторглася в Україну, а також допомогти країні та громадянам, яких розстрілює російська армія.

Крім того, Магучіх дала ще одне інтерв'ю, у якому розповіла про психологічний стан під час підготовки до турніру. Чемпіонка світу сподівається, що найближчим часом зможе повернутися в Україну, коли війна закінчиться.

"Змагання були хороші, але для мене було складно змагатися, бо моє серце залишається в Україні, яка перебуває у війні. Але моя тренерка сказала, що я маю сконцентруватися на стрибках. І це буде добре виграти медаль. І якщо чесно, я була вмотивована виграти медаль. Але у мене золото - і це золото для усіх українців, для України. Було складно змагатися, але я горда змагатися для України, для моєї улюбленої країни, для українців".

"Не знаю, що буде завтра в Україні, я сподіваюся, що зможу повернутися в Україну якомога швидше і продовжу підготовку до ЧС саме в Україні. Але зараз я їду в Німеччину, в офіс PumaМагучіх має спонсорський контракт з Puma, де нас підтримують".

Магучіх також висловила подяку українській армії за захист країни від вторгнення Росії. І наголосила, що уся нація боротиметься за свою незалежність та свободу.

"Я хочу подякувати нашій армії, що вона захищає нашу країну. Бо завдяки вам я знаходжуся тут і захищаю нашу країну на доріжках. Дякую вам. Хочу сказати, що ми дуже сильна нація, ми будемо боротися за свою незалежність, за свою свободу. Я дуже вас люблю. Ми всі будемо боротися за свободу".

Як українські спортсмени реагують на вторгнення РФ

На початок