Роман Абрамовіч потрапив у санкційний список Великої Британії: що це означає для "Челсі"

Роман Абрамовіч потрапив у санкційний список Великої Британії: що це означає для "Челсі"

Роман Абрамовіч потрапив у санкційний список Великої Британії: що це означає для "Челсі"
. Фото: Associated Press

Британський уряд ввів санкції проти семи російських бізнесменів, безпосередньо пов'язаних з Кремлем та президентом Росії Володимиром Путіним. У цей список потрапив також власник "Челсі" Роман Абрамовіч.

Потрапляння Абрамовіча в санкційний список зупиняє спробу продажу ним футбольного клубу "Челсі", яким бізнесмен володіє з 2003 року. Кілька днів тому Абрамовіч оголосив, що починає процедуру продажу клубу, це пов'язували з його ймовірним потраплянням під санкції.

"Ці санкції є ще одним кроком в непохитній підтримці Великою Британєю українського народу. Ми будемо безжальними у переслідуванні тих, хто сприяє вбивству цивільних людей, руйнуванню лікарень та нелегальній окупації незалежних союзників", - заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Що означає для "Челсі" потрапляння Абрамовіча під санкції

  • клуб не можна продати;
  • клуб не може реєструвати нових гравців, продовжувати контракти з чинними;
  • клуб не може продавати квитки на матчі;
  • клубні магазини будуть зачинені.

Абрамовіч не може отримувати гроші від клубу, тому й введена заборона на продаж квитків та діяльності фан-шопів. Водночас, власники абонементів можуть продовжувати відвідувати матчі "Челсі".

Також уряд Великої Британії повідомив, що "Челсі" буде видана окрема ліцензія для виплати заробітної плати працівникам. Ця ж ліцензія дозволить власникам абонементів відвідувати матчі, але продавати уже нові квитки заборонено.

"Футбольні клуби є культурним надбанням та основою наших громад. Ми маємо захищати їх", - заявила членкиня уряду Надін Дорріс.

Що відомо

На початок