"Маємо стояти до кінця". Гравець "Шахтаря" Корнієнко під час вторгнення РФ займається волонтерством

"Маємо стояти до кінця". Гравець "Шахтаря" Корнієнко під час вторгнення РФ займається волонтерством

Ексклюзивно
"Маємо стояти до кінця". Гравець "Шахтаря" Корнієнко під час вторгнення РФ займається волонтерством
Instagram Віктора Корнієнка

Футболіст донецької команди розповів Суспільне Спорт про те, чим займається в умовах повномасштабного вторгнення Росії.

Віктор Корнієнко - один із українських спортсменів, що активно допомагають країні в умовах повномасштабного вторгнення Росії. Корнієнко разом з іншими футболістами "Шахтаря" повернувся в Україну після зборів, проте чемпіонат не розпочався через військові дії РФ.

Попри вторгнення, Корнієнко знайшов можливість допомогти Україні. На початку березня гравець "Шахтаря" повідомив, що допомагає Збройним Силам України і загалом активно долучається до волонтерської діяльності. Крім того, футболіст обладнав спортзал для біженців, а також патрулює вулиці рідного села на Полтавщині.

У коментарі Суспільне Спорт захисник "Шахтаря" розповів про емоції та шок від перших днів війни з Росією. А також як і чому вирішив займатися волонтерством у цей період.

"Знаходився я в Києві вдома. Спали собі спокійно і о 5 ранку спрацювала тривога. Ми подивилося у вікно і побачили, що всі люди бігають, автомобілі кудись поспішають. Піднявся кіпіш. Ми теж не розгубилися, дістали валізу і перші речі, які трапилися на очі зібрали. Поїхали за місто до Боярки. Сиділи там три дні в бомбосховищі".

Зараз Корнієнко перебуває на рідній для себе Полтавщині. І активно допомагає дітям та іншим громадянам товарами першої необхідності на блокпостах.

"Розуміли, що все з кожним днем гірше й гірше і все ж ризикнули та поїхали додому в Полтаву. Тут усі рідні. Ми приїхали і з першого дня, моя ініціатива була, допомагати теробороні, усім військовим, а також діткам. Кожен день ми їздимо по блокпостах, військових комісаріатах. Збираємо та купуємо усе найнеобхідніше, починаючи від продуктів і закінчуючи екіпіруванням. Дітям речі, іграшки, їжа та памперси. Якось так".

"Військові на блокпостах впізнають та дякують за допомогу. Складно дивитися на те, що відбувається в Україні, адже страждають цивільні. Гине багато невинних дітей та жінок. Але ми маємо стояти до кінця та впоратися з цими російськими окупантами".

Футболіст упевнений, що українці зможуть вистояти за свою батьківщину. Попри те, що за короткий відрізок часу президент Росії "перетворив їхнє життя у пекло".

"Найбільше шокує, що буквально за годину Путін-х**ло перетворив життя українців у пекло. Людям доводиться ховатися та виживати. Усі їхні плани на майбутнє він зруйнував. Але ми вистоїмо за свою Батьківщину до кінця і винищимо цих тварюк".

Хто такий Віктор Корнієнко

  • 23-річний захисник, що виступає за "Шахтар".
  • У першій частині сезону Корнієнко провів 13 матчів у всіх турнірах за донецьку команду, забивши один м'яч.
  • У вересні 2021 року Корнієнко дебютував за збірну Україну, забивши гол. Загалом на його рахунку два м'ячі.
На початок