Депутати Європарламента закликали УЄФА забрати фінал ЛЧ у Росії та розірвати контракт з "Газпромом"

Депутати Європарламента закликали УЄФА забрати фінал ЛЧ у Росії та розірвати контракт з "Газпромом"

Депутати Європарламента закликали УЄФА забрати фінал ЛЧ у Росії та розірвати контракт з "Газпромом"
. AP

Ще один заклик проти фіналу Ліги чемпіонів у Санкт-Петербурзі.

Депутати Європейського парламенту звернулися до УЄФА із закликом забрати фінал Ліги чемпіонів з футболу, який має приймати російське місто Санкт-Петербург.

Низка організацій та урядів країн звернулися в УЄФА із закликом перенести фінал Ліги чемпіонів з Росії в інше місто. Причиною цьому є останні події, пов'язані з ймовірністю повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Читайте також: Очільниця МЗС Великої Британії закликала англійські клуби бойкотувати фінал Ліги чемпіонів у Росії

Частина депутатів Європейського парламенту поділяють думку щодо проведення фіналу Ліги чемпіонів у Санкт-Петербурзі за таких умов. Німецька політикиня Віола фон Крамон, яка спеціалізується на темах зовнішньої політики та спорту, у коментарі виданню Sportschau зазначила, що УЄФА не лише повинна відібрати фінал Ліги чемпіонів у Росії, але й також розірвати спонсорські угоди з компанією "Газпром", яка є спонсором турніру.

"УЄФА повинна прийняти комплекс заходів, щоб унеможливити війну, навіть якщо вони будуть для неї болісними. Спорт та УЄФА мають низку варіантів: розірвати спонсорські угоди з "Газпромом" на чемпіонат Європи у Німеччині, позбавити російських посадовців місць у комітетах, а також перенести фінал Ліги чемпіонів з Санкт-Петербурга", - вважає представниця Європарламента.

Депутати Європарламента не лише висловили публічну позицію, але й підготували листа президенту УЄФА Александру Чеферину, у якому закликали перенести фінал Ліги чемпіонів та розірвати контракти з "Газпромом".

"Часи, коли "за ситуацією спостерігають" підійшли до завершення. УЄФА повинна діяти вже зараз і не може більше легітимізувати цей режим", - зазначається у листі.

Реакція спортивного світу на загрозу вторгнення Росії в Україну

На початок