"Цією радістю ви поховали своє майбутнє". Легкоатлетка Бризгіна - про визнання "Л/ДНР" Росією

"Цією радістю ви поховали своє майбутнє". Легкоатлетка Бризгіна - про визнання "Л/ДНР" Росією

"Цією радістю ви поховали своє майбутнє". Легкоатлетка Бризгіна - про визнання "Л/ДНР" Росією
. XSport

Як спортсменка відреагувала на останні події.

Легкоатлетка Анастасія Бризгіна - одна з представниць складу збірної України на великих міжнародних змаганнях. Бризгіна спеціалізується на дистанції 400 метрів і входить до складу жіночої естафети 4х400 метрів.

На українських та міжнародних змаганнях Бризгіна представляє Запорізьку область. Проте сама народилася у Луганську, який з 2014 року є окупованою територією Росії.

У понеділок, 21 лютого, президент Росії Володимир Путін визнав правосуб'єктність самопроголошених "ЛНР" і "ДНР" і підписав відповідний указ. Після чого у мережі з'явилося відео, як частина мешканців невизнаних світом території святкують цю подію.

Читайте також: В УЄФА відреагували на можливість перенесення фіналу Ліги чемпіонів з Росії: відповідь організації

Бризгіна підготувала сторіз в Instagram, де засудила реакцію жителів окупованих територій. І зазначила, що ця новина означає для них втрату майбутнього.

"Мені соромно за вас. Цією радістю ви поховали своє майбутнє. Ваші діти будуть навчатися у невизнаних університетах. Жодна країна у світі ніколи не відкриє вам візу. А подорожі ви зможете побачити лише під час перегляду "Орел і решка", - написала легкоатлетка.

Що відомо

  • Бризгіна - одна із авторок рекорду України на дистанції 4х400 метрів, який встановила на останньому чемпіонаті Європи в приміщенні у 2021 році, що пройшов у Торуні.
  • У 2017 році Бризгіна стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи на дистанції 4х400 метрів. Це найбільше її досягнення на дорослому рівні.
  • Бризгіна - 2-разова чемпіонка Європи серед юніорів: у 2017 році вона здобула "золото" на дистанціях 400 метрів та у естафеті 4х400 метрів.
  • У 2022 році Бризгіна фінішувала другою на дистанції 400 метрів на турнірі, що проходив у французькому Мондевіллі.
На початок