Новак Джокович переміг у першому матчі в 2022 році після депортації та пропуску Australian Open

Новак Джокович переміг у першому матчі в 2022 році після депортації та пропуску Australian Open

Новак Джокович переміг у першому матчі в 2022 році після депортації та пропуску Australian Open
AP

Перша ракетка світу розпочав з перемоги виступи на турнірі в Дубаї.

Сербський тенісист Новак Джокович провів перший матч у 2022 році. Відбулося це на турнірі у Дубаї, на який він заявився уперше за місяць.

Джокович мав розпочати виступи у 2022 році виступами на Australian Open. У Мельбурні сербський тенісист повинен був захистити звання чинного чемпіона.

Проте на Australian Open Джокович не виступив через скасування візи в Австралії. Тенісиста депортували з країни, і увесь цей час він перебував поза грою.

Читайте також: Джокович програв суд щодо скасування візи. Його депортують і він пропустить Australian Open

Повернутися до виступів на турнірах Джокович зміг лише у Дубаї. Це пов'язано з політикою Об'єднаних Арабських Еміратів, які не перешкоджають в'їзд у країну невакцинованим спортсменам.

Тож, Джокович зміг зіграти матч першого кола проти італійця Лоренцо Музетті. У ньому він переміг за підсумками двох сетів - 6:3, 6:3 та пройшов у наступний раунд змагань.

Після виступу перша ракетка світу звернув увагу на прийом тенісистами та уболівальниками. І подякував за "розуміння" щодо його позиції щодо вакцинації.

"Дуже вдячний за це, оскільки є хоча б розуміння, не кажучи вже про підтримку від моїх колег та близьких. Це дуже важливо для мене, оскільки це люди, яких я іноді бачу більше, аніж свою сім'ю".

"Як це змінило мій імідж? Насправді я не знаю. Звісно, було не так вже багато позитивних статей про цю ситуацію загалом за останній місяць. Гадаю, вона може трохи зміниться, я на це сподіваюся. Але я розумію, що все ще залишається чимало спекуляцій щодо цього".

Що відомо

  • У середині лютого Джокович зазначав, що "радше пропустить "Шоломи", ніж вакцинуватиметься", посилаючись на наявність "права особистого вибору".
Читайте також: "Ціна, яку готовий заплатити". Джокович заявив, що радше пропустить "шоломи", ніж вакцинуватиметься
  • Наступний турнір Великого Шолому - Ролан Гаррос - відбудеться у травні. Проте, згідно заяв місцевої влади, Джоковичу і там доведеться бути вакцинованим, інакше йому відмовлять в участі.
  • Джокович - 5-разовий чемпіон турніру у Дубаї. Востаннє серб тріумфував на ньому у 2020 році.
  • Джокович заявлений для виступів на турнірі в Індіан-Веллсі, який розпочинається 7 березня. Проте там також є обмеження щодо участі вакцинованих спортсменів.

Що далі

  • Наступним суперником Джоковича стане переможець протистояння між росіянином Кареном Хачановим та австралійцем Алексом де Мінауром.
На початок