Голкіпер збірної України з футзалу увійшов у символічну команду Євро-2022

Голкіпер збірної України з футзалу увійшов у символічну команду Євро-2022

Голкіпер збірної України з футзалу увійшов у символічну команду Євро-2022
UKRAINE FUTSAL

Кирило Ципун - у топ-5 найкращих гравців турніру.

Голкіпер збірної України з футзалу Кирило Ципун увійшов у символічну команду чемпіонату Європи. Про це повідомляється на офіційному сайті УЄФА.

Збірна України показала найкращий результат за 17 років на Євро з футзалу. На турнірі, що проходив у Нідерландах, українці посіли четверте місце.

Читайте також: Україна програла Іспанії у бронзовому фіналі Євро-2022 з футзалу

Після турніру представники УЄФА обрали п'ятірку найкращих футзалістів у склад символічної збірної Євро-2022. І Ципун у неї увійшов.

Ципун зіграв в усіх шести матчах на чемпіонаті Європи з футзалу. У них він пропустив 15 м'ячів, але неодноразово рятував збірну України від пропущених м'ячів.

Загалом УЄФА обрала по одному найкращому гравцю у символічну збірну Євро-2022 з футзалу. Крім півфіналістів чемпіонату Європи, у символічну збірну увійшов гравець Казахстану Дуглас Жуніор - саме цю команду обіграла Україна у боротьбі за вихід у півфінал. Для Жуніора це третє поспіль потрапляння у символічну збірну турніру.

Для Ципуна потрапляння у символічну збірну чемпіонату Європи з футзалу стало дебютним у кар'єрі. Крім нього, у списку найкращих гравців турніру дебютували також іспанець Серхіо Лозано та найкращий футзаліст Євро-2022 Зікі.

Символічна збірна Євро-2022 з футзалу

  • Кирило Ципун (Україна) - Серхіо Лозано (Іспанія), Дуглас Жуніор (Казахстан), Сєргєй Абрамов (Росія), Зікі (Португалія)

Усе про Євро-2022 з футзалу

На початок