Україна назвала склад на змішану естафету з біатлону на Олімпіаді-2022: старт-лист гонки

Україна назвала склад на змішану естафету з біатлону на Олімпіаді-2022: старт-лист гонки

Ексклюзивно
Україна назвала склад на змішану естафету з біатлону на Олімпіаді-2022: старт-лист гонки
Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Перший біатлонний старт на Олімпіаді-2022.

Біатлонна програма Олімпійських ігор-2022 відкривається змішаною естафетою, єдиною мікст-гонкою на Зимових Іграх у Пекіні. У рамках цієї гонки два етапи спершу проведуть жінки, а тоді завершуватимуть двома етапами від чоловіків.

Збірна України однією з останніх визначилася зі складом на старт, позаяк деякі команди зробили це за кількі днів до гонки. А Норвегія взагалі свою четвірку назвала за тиждень до початку Олімпіади-2022. Вибір складу України також було відтермінований через позитивний результат тесту на коронавірус у Олени Білосюк - планувалося, що вона бігтиме у цій гонці.

За інформацією Суспільне Спорт з Пекіна, у четвірці бігтиме Валентина Семеренко, яка цим стартом розпочне свою п'яту Олімпіаду в кар'єрі. Наступні етапи - Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний буде фінішером команди.

Запасною у складі жіночої команди є Дар'я Блашко. Заміни ще можна проводити, якщо виникнуть форсмажорні ситуації.

Склад України на змішану естафету з біатлону на Олімпіаді-2022

Валентина Семеренко - Юлія Джима - Артем Прима - Дмитро Підручний

Саме у такій четвірці Україна виступала двічі, однак з різними розстановками за етапами. У сезоні 2021/22 на етапі Кубка світу в Обергофі першими стартували чоловіки, за ними - жінки (Прима - Підручний - Семеренко - Джима) - Україна фінішувала десятою. А на чемпіонаті Європи в сезоні 2020/21 саме в "олімпійському складі" Україна здобула "золото".

Щодо Олімпіади-2018, тоді Україна виступала теж з трійкою Джима - Прима - Підручний, але на першому етапі бігла Ірина Петренко. У Пхьончхані українці фінішували сьомими.

Склади інших збірних на змішану естафету

Повний старт-лист на гонку буде оголошено в п'ятницю, близько 13:00 за київським часом. Тоді можна буде назвати повний склад учасників змішаної естафети.

Однак фаворити уже називали свої команди, зокрема команди Франції та Норвегії.

  • Франція: Шевальє-Буше - Сімон - Жаклен - Фійон Майє
  • Норвегія: Олсбю Ройзеланн - Екгофф - Т. Бьо - Й. Бьо
  • Швеція: Г. Еберг - Е. Еберг - Понсілуома - Самуельссон
  • Білорусь: Алімбєкова - Сола - Лобастов - Смольський
  • ОКР: Нігматуліна - Рєзцова - Логінов - Латипов

Де дивитися біатлон на Олімпіаді-2022

Ексклюзивним транслятором Олімпійських ігор-2022 в України є Суспільне - телеканал UA: Перший та сайт Суспільне Спорт. Пряма трансляція Ігор проводиться на обох платформах, а на сайті можна дивитися паралельно три трансляції змагань.

Біатлонні старти будуть показані повністю у прямому ефірі - на Трансляції №1 (згідно з вимог МОК для перегляду потрібно буде авторизуватися), а після фінішу усі старти будуть завантажені для повторного перегляду на сайт Суспільне Спорт.

На початок