"Найбільша пропозиція". Промоутер Ф'юрі виграв торги за бій з Вайтом: що це означає для Усика

"Найбільша пропозиція". Промоутер Ф'юрі виграв торги за бій з Вайтом: що це означає для Усика

"Найбільша пропозиція". Промоутер Ф'юрі виграв торги за бій з Вайтом: що це означає для Усика
Getty Images

Українцеві все ж доведеться проводити бій проти Ентоні Джошуа.

Відбулися промоутерські торги щодо організації бою між чинним чемпіоном світу WBC у важкій вазі Тайсоном Ф'юрі, а також претендентом на пояс Ділліаном Вайтом.

Наприкінці 2021 року WBC санкціонувала титульний бій між Ф'юрі та Вайтом. Британський боксер зберіг за собою статус обов'язкового претендента на титул після того, як його бій проти Отто Волліна не відбувся.

Читайте також: WBC санкціонувала титульний бій Ф'юрі - Вайт: що це означає для Усика

Тривалий час перемовини щодо організації поєдинку затримувалися. Спочатку - через судову тяганину Вайта з WBC, згодом - через розподіл призових. А крім цього на початку січня з'явилася інформація The Guardian, за якої колишній чемпіон світу Ентоні Джошуа був готовий відмовитися від бою проти Олександра Усика, що відкрило б перспективи для об'єднавчого поєдинку.

У підсумку відбулися промоутерські торги щодо бою Ф'юрі - Вайт. Їх виграла промоутерська компанія Queensberry, очільником якої є Френк Воррен - один із представників чемпіона WBC.

Компанія Воррена виграла промоутерські торги, запропонувавши рекордну, за мірками WBC, суму за цей бій - 41 мільйон доларів. Matchroom Boxing, яку очолює Едді Гірн, промоутер Ділліана Вайта, запропонував на 9 мільйонів доларів менше.

Місцем проведенням бою Ф'юрі - Вайт стане Велика Британія. Однак ані точне місце проведення, ані дата ще не є затвердженими - цю інформацію планують оголосити наступного тижня.

"Ми обіцяли виконати це [виграти торги] нашій людині [Ф'юрі] і зробили це, вигравши їх на бій Тайсона Ф'юрі за захист титулу WBC проти Ділліана Вайта. Пропозиція склала майже 42 мільйони доларів. Як нам повідомили у WBC, це найбільша пропозиція в їхній історії", - цитує слова Воррена Boxing Scene.

Торги щодо бою Ф'юрі - Вайт: що це означає для Усика?

Оскільки торги щодо титульного поєдинку Ф'юрі вже відбулися, це означає, що наступний бій українця Олександра Усика буде титульним захистом проти Ентоні Джошуа.

Наприкінці січня повідомлялося, що Джошуа готовий відмовитися від реваншу з Усиком за компенсацію у розмірі 20 мільйонів доларів. Проте тепер саме цей бій має бути наступним для українця.

Читайте також: Джошуа готовий відмовитися від чемпіонського бою з Усиком і назвав умову для цього

Очільник компанії Top Rank Боб Арум - ще один промоутер Ф'юрі - розповів, що перемовини щодо організації об'єднавчого поєдинку не відбулися через великі суми компенсацій, які мали отримати і Джошуа, і Вайт за відмову від своїх титульних боїв.

"Це була угода з Близького Сходу, все було досить заплутано. Був упевнений, що цього не відбудеться, оскільки інвесторам довелося б заплатити не лише за бій Усик - Ф'юрі, але й задовільнити потреби Джошуа, щоб він відійшов у бік, а це великі гроші. А також потрібно було дати Вайту компенсацію, були проблеми з телевізійними правами. До того ж вони не могли провести бій у квітні через Рамадан. У найкращому випадку бій відбувся б у червні, через що Тайсон втратив терпіння", - розповів Арум у коментарі YouTube-каналу Fight Hype.

Що відомо

  • Перший бій між Усиком та Джошуа відбувся наприкінці вересня і закінчився перемогою українця одностайним рішенням суддів.
  • На початку січня промоутер Джошуа Едді Гірн розповів про надіслані пропозиції кільком містам щодо проведення бою проти Усика. Серед них не було Києва.
Читайте також: "Київ – не те місце, яке приносить гроші". Промоутер Джошуа – про місце проведення реваншу з Усиком
  • Джошуа на початку січня був налаштований на бій-реванш проти українця. І стверджував, що йому потрібно "виграти на чотири раунди більше", аніж Усик.
На початок