Чемпіон Тур де Франс Берналь потрапив у серйозну аварію. Його госпіталізували з проколотою легенею

Чемпіон Тур де Франс Берналь потрапив у серйозну аварію. Його госпіталізували з проколотою легенею

Що відомо про стан титулованого велосипедиста.

Іменитий велогонщик Іган Берналь потрапив у серйозну аварію, яка потребує хірургічного втручання. Про це повідомили у його команді INEOS Grenadiers.

Берналь потрапив у аварію під час тренування INEOS. 25-річний велогонщик разом із частиною своїх партнерів по команді тренувалися у Колумбії.

Аварія відбулася внаслідок того, що Берналь в'їхав у автобус, який стояв на дорозі. На повній швидкості колумбійський велогонщик врізався у нього, після чого впав на дорогу.

Берналю оперативно надали медичну допомогу та госпіталізували. Команда колумбійського велогонщика повідомила, що у момент аварії він перебував при тямі.

Медичне обстеження виявило у титулованого велогонщика переломи ноги та коліна, а також проколоту легеню. Крім того, колумбійцю вже провели операцію, пов'язану зі зміщеннями міжхребцевих дисків.

У лікарні в Боготі, куди госпіталізували Берналя, повідомили, що операція на міжхребцевих дисках "зберегла неврологічну цілісність і функціональність залучених сегментів".

"Очікуємо на прогрес у його відновленні упродовж наступних 72 годин у відділенні інтенсивної терапії, щоб побачити реакцію на курс лікування у зв'язку із такою серйозною травмою. Одразу ж розпочали процес відновлення, щоб досягти найкращих результатів", - повідомили у лікарні.

Хто такий Іган Берналь

  • 25-річний колумбійський велогонщик, що виступає за команду INEOS Grenadiers.
  • Берналь - чемпіон двох великих багатоденок: Тур де Франс (2019 рік), а також Джиро д'Італія (2021 рік).
  • На початку січня Берналь підписав новий 5-річний контракт з командою.
На початок