Олімпіада-2022: в олімпійському селищі Пекіна виявили перші випадки захворювання COVID-19

Олімпіада-2022: в олімпійському селищі Пекіна виявили перші випадки захворювання COVID-19

Олімпіада-2022: в олімпійському селищі Пекіна виявили перші випадки захворювання COVID-19
AP

Серед хворих може бути і спортсмен.

В олімпійському селищі Пекіна виявили перші випадки захворювання коронавірусом перед стартом зимових Ігор. Про це повідомив Оргкомітет Олімпіади-2022.

Перед Олімпіадою-2022 було відкрито три олімпійських селища - два у Китаї, одне - у Чжанцзякоу. Вони організовані під "бабл" для учасників Олімпіади-2022: спортсмени перебувають усередині цього олімпійського селища з метою уникнення розповсюдження коронавірусу.

У перший день функціонування олімпійських селищ позитивних випадків захворювання не було знайдено. Однак у наступний день один із учасників Олімпіади-2022 здав позитивний тест на коронавірус.

Читайте також: "Важке, але правильне рішення". Титулована сноубордистка Самкова пропустить Олімпіаду-2022

Про хворих коронавірусом у Оргкомітеті Олімпіади-2022 повідомили у звіті, станом на 24 січня. У ньому вказано, що з 246 осіб, які прибули у Пекін та мають відношення до Олімпіади, 12 здали позитивний тест на коронавірус.

Водночас ще три особи здали позитивний тест, перебуваючи в олімпійському селищі. Серед них - спортсмен або представник однієї зі збірних, його ім'я не зазначається.

Загалом з моменту відкриття олімпійського селища у Пекіні зареєстрували 21 хворого коронавірусом серед осіб, пов'язаних з Іграми. До цього не повідомлялося ані про наявність хворих у "баблі", ані про позитивні тести у спортсменів.

Що відомо

  • Позитивні результати тестів на коронавірус отримували спортсмени і під час перебування в олімпійському селищі у Токіо перед літньою Олімпіадою-2020.
  • Олімпіада-2022 проходитиме із обмеженнями для глядачів: організатори відмовилися від продажу квитків - замість цього їх розподілять поміж "групами уболівальників".
Читайте також: Олімпіада-2022: влада Китаю відмовилася від продажу квитків населенню. Чому та чи будуть глядачі
На початок