Білорусь провела заміну в складі на Олімпіаду-2022 уже після оголошення заявки

Білорусь провела заміну в складі на Олімпіаду-2022 уже після оголошення заявки

Білорусь провела заміну в складі на Олімпіаду-2022 уже після оголошення заявки
Getty Images

Заміна стосується п'ятої біатлоністки в заявці.

Збірна Білорусі з біатлону скористалася правом заміни спортсмена після оголошення остаточної заявки на Олімпіаду-2022. Про це повідомили у НОК Білорусі.

Зі складу команди виключена Ірина Кручінкіна, її замінить Аліна Пільчук. Спортсменка поїде в Пекін у статус п'ятої біатлоністки команди.

Це рішення прийняв тренерський штаб після етапу Кубка світу в Антгольці, з ним погодилася сама спортсменка після свого етапу в жіночій естафеті - Кручінкіна заїхала на два кола штрафу і суттєво опустила Білорусь в підсумковому протоколі.

Після естафети вона в коментарі, що був опублікований на телеграм-каналі "Реферант Рая", заявила, що "юніорка реально заслуговує поїхати на Олімпіаду".

"Сезон дуже поганий. З кожним роком усе гірше. Не розумію, у чому справа, копаюся в собі, шукаю якісь помилки. Сподіваюся, що ось-ось виберуся з ями і все буде гаразд, але з кожним наступним разом виходить все гірше і гірше. Я уже по сезону знала, що ніяка Олімпіада мені не світить - Кубок світу і то не мій рівень зараз. Я завжди була за справедливість. Розумію, що юніорка, яка з нами їздить, заслуговує поїхати на Олімпіаду. Думаю, що тренерський штаб усе вирішить", - сказав тоді Ірина.

І на наступний день білоруси провели заміну. Пільчук, найімовірніше, не буде стартувати в жодній гонці у ПекініВ особистих гонках на дистанцію виходитимуть по 4 біатлоністи., але у випадку форсмажору саме вона замінить когось зі складу.

Хто така Аліна Пільчук

  • 21-річна біатлоністка, дебютувала на рівні Кубка світу в січні 2022 року - провела на цьому рівні 4 гонки. Найкращий результат 40-е місце.
  • Почала змагатися на дорослому рівні лише в сезоні 2021/22, до того - серед юніорок.

Остаточний склад Білорусі на Олімпіаду-2022 в біатлоні

  • Жінки: Дінара Алімбєкова, Анна Сола, Ірина Лещенко, Єлена Кручінкіна, Аліна Пільчук
  • Чоловіки: Антон Смольський, Максим Воробей, Нікіта Лобастов, Роман Єлетньов, Дмитро Лазовський
Читайте також: Україна офіційно затвердила склад збірної на Олімпійські ігри-2022: хто в команді

Коли відбудеться Олімпіада-2022

Зимові Олімпійські ігри-2022 в Пекіні розпочнуться в п'ятницю, 4 лютого, а завершаться в неділю, 20 лютого. Усього буде розіграно 109 комплектів медалей.

Пряма трансляція Олімпіади-2022 в Україна буде показана на сайті Суспільне Спорт та телеканалі UA: Перший.

На початок