"Треба прийняти радикальне рішення". Тренер - про стрільбу лідера збірної України Дмитра Підручного

"Треба прийняти радикальне рішення". Тренер - про стрільбу лідера збірної України Дмитра Підручного

Ексклюзивно
"Треба прийняти радикальне рішення". Тренер - про стрільбу лідера збірної України Дмитра Підручного
biathlon.com.ua

Юрай Санітра підбив підсумки виступу на етапі Кубка світу в Обергофі.

Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра оцінив результати підопічних у гонці переслідування на етапі Кубка світу в німецькому Обергофі.

Змагання проходили в непростих погодних умовах - під час старту йшов сніг, а на стрільбищі суттєві корективи вносив вітер, що постійно змінювався.

Найкращим результатом для України стало 23-те місце Богдана Цимбала. Він подолав дистанцію лише з одним промахом і загальним відставанням близько двох хвилин. Водночас лідер збірної Дмитро Підручний допустив шість помилок на вогневому рубежі і показав найгірший результат серед українських біатлоністів. Але, попри хиби під час стрільби, Підручний мав 21-й час за швидкістю ходу, а його відставання від лідера за цим показником - Тарьєя Бьо - склало тільки 40.6 секунди.

Читайте також: Два українці - у топ-30 надскладного переслідування в Обергофі: результати гонки

Чи задоволений такими показниками Юрай Санітра, він поділився ексклюзивно з Суспільне Спорт.

  • Про виступ українців у чоловічій гонці переслідування

"Треба подякувати хлопцям за старання. І Цимбал, і Дудченко впоралися зі стрільбою. Перші три кола добре трималися в групі, мали хороші позиції. Наприкінці не вистачило сил, але задоволений виступом. Дмитро Підручний - знову один із найкращих на трасі, програв тільки 40 секунд Тарьєю Бьо ногами, але зі стрільбою треба щось виправляти. Прийняти якесь радикальне рішення, щоб не було стільки хиб. Фізично добре готовий, але зі стрільбою, починаючи з Гохфільцена, не можемо прийти в порядок".

  • Про виступ на наступному етапі Кубка світу в Рупольдингу

"Їдемо ушістьохНаразі в основну збірну України входять Дмитро Підручний, Тарас Лесюк, Артем Прима, Артем Тищенко, Антон Дудченко, Богдан Цимбал. на Рупольдинг. Враховуючи те, що в Цимбала зараз є сімейні справи, які треба вирішити, і уже на місці визначимося, хто які старти бігтиме".

Що відомо

  • У складі чоловічої збірної України в Обергофі виступали Дмитро Підручний, Артем Прима, Артем Тищенко, Антон Дудченко, Богдан Цимбал і Тарас Лесюк.
  • І в гонці переслідування, і в спринті найкращий результат серед українців показав Цимбал - 23-те і 19-те місця відповідно.
  • Артем Тищенко в парі з Дар'єю Блашко приніс Україні першу медаль сезону на етапах Кубка світу. Український тандем став третім в одиночній змішаній естафеті.
Читайте також: Україна здобула "бронзу" в одиночній змішаній естафеті на Кубку світу з біатлону: результат гонки
  • Раніше Санітра зазначив, що п'ятим спортсменом в олімпійській збірній України може стати якраз Тищенко.

Що далі

  • 12-16 січня. Кубок світу з біатлону. Рупольдинг, Німеччина
На початок