Біатлон: Кубок IBU
Біатлон: Кубок IBU
Одна українка – в топ-30 спринту на етапі Кубка IBU в словацькому Брезно-Осрблі: результати гонки

Одна українка – в топ-30 спринту на етапі Кубка IBU в словацькому Брезно-Осрблі: результати гонки

Одна українка – в топ-30 спринту на етапі Кубка IBU в словацькому Брезно-Осрблі: результати гонки
biathlon.com.ua

Найкращий результат показала Юлія Журавок, яка повернулася на міжнародні змагання після 2-річної перерви.

Перший етап Кубка IBU з біатлону 2022 року в словацькому Брезно-Осрблі завершився ще однією спринтерською гонкою серед жінок. Україну в цій гонці представляли Віта Семеренко, Юлія Журавок, Валерія й Христина Дмитренко, Надія Бєлкіна та Анастасія Рассказова.

У попередньому спринті, 8 січня, жодна з українок не пробилася до топ-25, а до тридцятки "заїхала" лише Віта Семеренко, яка стала 28-ю.

Саме Семеренко вийшла на старт першою серед українок під 36-м номером. Українка припустилася двох хиб на лежці, але чисто відпрацювала стійку. У підсумку вона посіла 34-те місце.

Наступною стартувала Надія Бєлкіна, яка в попередньому спринті посіла лише 69-ту позицію попри всього один промах. Цього разу спортсменка безпомилково пройшла вогневі рубежі й завершила гонку 31-ю.

Третьою гонку розпочинала Валерія Дмитренко, яка також день тому була поза топ-60. Свою другу міжнародну гонку сезону українка почала з ідеальної стрільби лежачи, проте припустилася хиби на стійці. Дмитренко покращила позицію, ставши 41-ю. Українська біатлоністка відзначилася особливою швидкострільністю, продемонструвавши третій час серед усіх учасниць (51.6 секунди на 10 мішеней).

Читайте також: Троє українців - у топ-30 спринтерської гонки на етапі Кубка IBU у Брезно-Осрблі

Далі на трасу вийшла сестра Валерії Христина Дмитренко. У першому спринті вона фінішувала 67-ю, незважаючи на відсутність хиб. Другий також вийшов невдалим: біатлоністка схибила по одному разу на кожному стрільбищі та в підсумку посіла найнижчу позицію серед українок.

Окрім Семеренко, Юлія Журавок була єдиною українкою, яка ввійшла до топ-45 у попередньому спринті. Українка вперше за два роки повернулася на міжнародну арену. Як і в минулій гонці, Журавок чисто пройшла обидва вогневі рубежі та показала найкращий результат серед усіх українок – 27-ме місце з 1:16.8 хвилини відставання від переможниці, росіянки Ларіси Кукліної.

Останньою стартувала Анастасія Рассказова, яка мала найгірший результат у першій гонці (85-те місце). Цього разу спортсменці вдалося уникнути помилок на лежці, але натомість вона припустилася однієї хиби стоячи. За повільного лижного ходу (90-й час) Рассказова швидко працювала на вогневих рубежах – 6-й показник.

Читайте також: Два українці - у топ-30 надскладного переслідування в Обергофі: результати гонки

Кубок IBU (Брезно-Осрблі, Словаччина). Спринт. Жінки

 1. Ларіса Кукліна (Росія, 0+0) 20:24.1
 2. Раґнільд Фемштейневік (Норвегія, 1+0) +2.4
 3. Вікторія Слівко (Росія, 0+0) +12.3
 4. Софі Шово (Франція, 0+0) +17.6
 5. Камілль Бене (Франція, 0+1) +36.9
 6. Єнню Еннод (Норвегія, 0+1) +38.0

...

 • 27. Юлія Журавок (Україна, 0+0) +1:16.8
 • 31. Надія Бєлкіна (Україна, 0+0) +1:20.6
 • 34. Віта Семеренко (Україна, 2+0) +1:26.5
 • 41. Валерія Дмитренко (Україна, 0+1) +1:37.4
 • 68. Анастасія Рассказова (Україна, 0+1) +2:41.8
 • 71. Христина Дмитренко (Україна, 1+1) +2:48.2
Читайте також: Дар'я Блашко та Артем Тищенко - про "бронзу" України в одиночному міксті Кубка світу з біатлону
На початок